Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valaki erről véleményt mond...

Faziii kérdése:

Valaki erről véleményt mond nekem? Az első, és hogy megéri-e megvenni? Esetleg mellekhatások?

Figyelt kérdés
[link]

2015. máj. 13. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Mellékhatas? Ne nevettess:D majd ha a szusztát szúrod......
2015. máj. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A tömegnövelő tele van cukorral, szóval az a mellékhatása, hogy dagadt leszel tőle. Legalábbis, ha ha úgy használod, ahogy ajánlják.


Vegyél inkább sima fehérjét, meg dextrózt és keverd te 50g dextróz elég edzés után, máskor nem is kell. Sokkal előnyösebb, jobban is jársz anyagilag. Mellé egy vitamin, amit megspórolsz a tömegnövelőn azt meg költsd C-vitaminra és vegyél 1kg-s étkezési zselatint (és már van ízületi kaja is:).

2015. máj. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem éri meg a tömegnövelőt.
2015. máj. 14. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nézem a szedési ajánlást :D

Jumbót edzés előtt? Jézusom! Egyszer csináltam még anno (kis tudatlanka), jó szr is volt tőle az edzés. Csak elálmosodtam, ásítoztam, nem volt pörgés.

Aztán elalvás előtt? :O Így lehet szépen meghízni gyerekek! Ez a nem semmi! Edzés után bezzeg csak tiszta fehérje :D

2015. máj. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudnál mondani(irni) egy példá, valamilyen vitaminra, esetleg a scitec-től jók a vitaminok? Ezek közül valamelyik megfelel: [link] ?
2015. máj. 14. 21:02
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezek közül is ha tud valaki egy jót ajánlani, ami egészséges életmód keretein belül van: [link] ?
2015. máj. 14. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!