Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha meg van a napi fehérje/ch/z...

Ha meg van a napi fehérje/ch/zsír mennyiségem és még ez fölött is eszek az nem baj?

Figyelt kérdés
tömegelés,egyszerűen 5g-mnál is éhes vagyok még :D
2016. jan. 14. 17:46
 1/5 Cortez70 ***** válasza:
Ha nem zsírosodsz be, akkor emelheted a zsírt is még, nem kell pont 1g x ttkg-nak lennie.
2016. jan. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igazából nem rég kezdtem és nem tudom,hogy zsírosodom de nagyon éhes vagyok még 5g-nél is :D
2016. jan. 14. 17:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Van akinek mehet több, de ha 5 g/ttkg mellett éhes vagy, az a ritkább eset, sokan meg sem tudják enni. Mit eszel? Hogy néz ki az étrend?
2016. jan. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj fel 6-7grammra. Nekem is lemegy annyi ha éhesebb vagyok, mondjuk én a zsírt nem is számolom.
2016. jan. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nyilván van, aki 5 grammal még fogy is (fehérjére 2, zsírra 1 grammot számolva ttkg-onként)... Nem mindegy, mennyire aktív az életed, gyors az anyagcseréd, ésatöbbi.


A kalóriaigénynél elég nagy a szórás hasonló számokkal rendelkező embereknél, nem csoda.


De olyan is van, hogy valaki éhes marad enyhe kalóriatöbbletben is, mert az ételek összetétele vagy eloszlása nem passzol neki.

2016. jan. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!