Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 17 éves vagyok körülbelül 4...

17 éves vagyok körülbelül 4 hónapja heti 2-3 alkalommal járok konditerembe végzek minden edzés módot láb, mell, felkari edzés módok stb. Emellett szoktam futni lépegetni és lábazni. Mit kéne tennem még, hogy ne legyen zsír a mellemen és a hasamon?

Figyelt kérdés
Látom magamon a változást de nem olyan mértékben mint amiben mondták.90kg és 186 cm vagyok.De zsíros a hasam és a mellem ami kifejezetten nagyon zavar.Az étkezésre is oda figyelek csak vizet iszok,minimalizáltam a cukrot sok fehérje dús ételt eszek,edzés végén iszok mindig fehérjét.Szeretnék egy edzés tervet ha nem túl nagy kérés egy hozzáértőtől mert én sajnos nem értek ezekhez.Előre is köszönöm a hasznos válaszokat.

2015. dec. 22. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt nem mondták, hogy egy normális étrend kell ami ki van számolva? Ha nem vagy kalória deficitben nem fogsz fogyni. Az elején teljes testes átmozgató edzést kell csinálnod. Senki nem fog neked edzéstervet irni. Televan az internet információval mégis egy nap 600-an felteszitek ugyanezt a kérdést.
2015. dec. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sok zsír van rajtad, majd ha lefogysz, kisebb lesz a melled és a hasad is.
2015. dec. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kovpet ***** válasza:
A kaja a lényeg. Kiszámoltan kell kajálni, ha amúgy nincs eredmény. Edzésterv tényleg van egy rakás, de ezen nem annyira sok múlik, a nagyja a kaja.
2015. dec. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!