Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnövelés testépítés...

Zsinga kérdése:

Tömegnövelés testépítés mellett? Mikor vigyem be a megfelelő mennyiségeket a szükséges táplálékból?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 180cm magas és 60kg vagyok, testépítést szeretnék végezni, utána olvastam, hogy miből mennyire van szükségem 1 nap, próbálom a napi étrendemet összeállítani, de nem vagyok biztos benne, hogy mikor a legfontosabb a szénhidrátot, fehérjét, illetve a többi szükséges mennyiségeket bevinni a szervezetembe. Aki jártas ebben a témában, remélem tud segiteni akár 1 edzéstervet is készíteni nekem, az rengeteget segitene, mert akkor annak alapján én is tudok mihez viszonyitani, amikor a saját étrendemet állitom össze a lehetőségeimből.

2016. jan. 19. 17:07
 1/1 Cortez70 ***** válasza:

Olvasd el a sárga kapszula című könyvet. Rövis és az alapok benne vannak. Google: sárga kapszula pdf. Neked még mint kezdőnek heti 3, teljes testes terv kell. Minden izomra egy-egy alapgyakorlattal. Gyakorlatonként 3-4 sorozattal. Akkora súlyokkal, amivel az adott gyakorlatból megy 10-15 ismétlés szabályosan sorozatonként.

A kaját meg ha megvan hogy mennyi kell, akkor elosztod 4 vagy 5 vagy akár 6 részre és betolod. A napi összbevitel számít, nem az, hogy hány kajálással eszed meg.

2016. jan. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!