Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Stressz befolyásolhatja az...

Stressz befolyásolhatja az izomnövekedést?

Figyelt kérdés
Például az iskolában az idegeskedés káros lehet?
2016. jan. 19. 18:02
1 2
 1/16 Cortez70 ***** válasza:
62%
Abszolút befolyásolja én azt vettem észre. A stressz több kortizolt (lebontó hormon) is termel és több energia is megy el.
2016. jan. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Igen,erről a koritzolról én is olvastam,nem valami jó.

De az edzés során is termelődik nem? Mert akkor is stressz ér minket.

Cortez,ezt nem lehet valahogy csökkenteni,a korizolszintet? Mert én alapból ilyen izgulós fajta vagyok.

2016. jan. 19. 18:09
 3/16 anonim ***** válasza:
ne járj suliba
2016. jan. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Cortez70 ***** válasza:
62%
Biztos lehet meditációval, meg nyugtató teákkal, stb (aki hisz benne), de nekem nem sikerült. Én is ilyen voltam suliban.
2016. jan. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is idegbegeg vagyok és sajnos igen, rettenetesen befolyásolja.
2016. jan. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Magadban tudod csökkenteni, hogy nem stresszelsz, a fő gond, hogy a kortizolt emeli, növekedési hormont, tesztoszteront csökkenti.
2016. jan. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Bővítem az izgulósok-idegeskedők táborát. Iskolában én is ilyen voltam, de felnőttként azért igyekszik az ember ezt kezelni. Nekem a testmozgás jót tesz ilyen szempontból.
2016. jan. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Menj el néha kocogni egyet, zene be,világ ki. Engem kikapcsol. :) vagy rajtam még egy kiadós kirándulás szokott segíteni,csak így télen nehéz olyan helyet találni,ami kielégít,mert valjuk be, ilyenkor semmi szép nincs a természetben,főleg,hogy hó sincs. (Itt legalább is)
2016. jan. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
És például tesztoszteron fokozó vagy valami más teljesítményfokozó,no fokozó erre nem jó?
2016. jan. 19. 21:09
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem, mivel a stressz hatására hirtelen esik le, voltak rá kísérletek, valaki nagyon bestresszelt, fél óra alatt duplájára emelkedett a kortizol, esett a tesztoszteron.
2016. jan. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!