Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Creatin Monohidrát, mennyire...

Creatin Monohidrát, mennyire jó? Hasznos egyáltalán?

Figyelt kérdés

Van egy 147 adagos kreatinom, de ma említették, hogy amennyi vizet megfog, azt le is adja, nincs értelme.


Tapasztalatok, vélemények?


16/F


2016. jan. 19. 19:00
 1/7 Cortez70 ***** válasza:
Van akinél bevàlik. Hozhat profitot, mert az erőből,felszedett izomból maradhat meg egy rész.
2016. jan. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a monohidrát soha nem ért semmit, ha edzel legalább fél éve, kipróbálhatod azért.
2016. jan. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Cortez70 ***** válasza:
Igen, fél évet várj ha kezdő vagy.
2016. jan. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

4,5 hónap után kezdtem el, kb 120 adag maradt még.


Valami Coronit, vagy hasonlót mondtak, ami kevesebb vizet szed fel, és inkább a száraz izomra összpontosít, az mennyire jó?

2016. jan. 19. 19:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Én lenyomtam 3 kreatin kúrát eddig, mindhárom szart sem ért. Szerintem a kreatin körül indokolotlanul nagy a hype.
2016. jan. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Cortez70 ***** válasza:
Nálam az első pár kúra az jó volt, vagy csak belemagyaráztam, utána tényleg nem sokat ért.
2016. jan. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én eddig kétszer próbáltam, mindkét módszerrel, monohidrátot, semmit sem tapasztaltam, kajám rendben volt. Bár mások azt mondják az egyetlen kiegészítő ami hasznos lehet a vitamin és fehérje mellett, számomra időpazarlás volt.
2016. jan. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!