Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Motiváció a diéta tartására?

Motiváció a diéta tartására?

Figyelt kérdés
Akárhányszor belevágok, mindig probléma adódik a csokizabálás elkerülésétől. Már odáig jutottam, hogy pénzt se viszek magammal amikor iskolába megyek, mert egyszerűen ott és abban a pillanatban nem tudok nemet mondani annak, hogy megvegyem a csokit vagy egyéb szarokat. És ugyebár ha már egyszer félrelépsz, úgy vagy vele hogy még egy belefér, mert már úgy is mindegy. Milyen módon tudnám magam motiválni a diéta tartásához?
2016. jan. 19. 19:19
1 2
 1/12 Cortez70 ***** válasza:
66%
Nagyobb elhatározással, akaraterővel. Ezt neked kell magadnak összehozni, mi nem tudunk neked akaraterőt a fejedbe sugározni. ;)
2016. jan. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
engedj meg magadnak minden nap 50 g csokit. az kb 200-250 kaloria
2016. jan. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan így voltam, de egyszer elegem lett. Feltettem magamnak a kérdést: ilyen ocsmány dagadt féreg akarok maradni? És csináltam a diétát, 110%-on, elértem amit akartam. (nem bántás, én magamnak így tettem fel, mert annak tartottam magam).
2016. jan. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Én azt tapasztaltam magamon,ha 1-2 hetet kibírok mindenféle"csalás"nélkül,akkor már nem is vágytam/vágyom semmi ilyenre. Mondjuk csokis amúgy sem vagyok,nálam az egyéb ch bombák okoztak mindig bajt. Moziba egy kis csipsz,á,egy sajtburger belefér a keretembe,oh anyu pizzát süt,ezt nem hagyhatom ki, de ennék egy szendvicset sajtos stangliból stb. De ha tényleg kibírok 1-2 hetet minden kilengés nélkül,akkor már nem vágyom rá.

Én azt nem fogadnám meg,hogy engedj meg magadnak napi vagy heti x grammot mert akkor csak továbbra is vágyni fogsz rá. A mikulásra kapott édességeim is itt vannak a fiókban és nem vonz hogy hozzányúljak. :D

2016. jan. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan az étrendem, hogy folyamatosan alacsonyan ban tartva a vércukorszintem, így nem is kívánom az édességet. Esetleg tekintsd jutalomnak. Keményebb edzések után megengedhetsz magadnak 2-3 kis kocka 70% feletti kakaótartalmú étcsokit.
2016. jan. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én annyira nem tudom az ilyen egyéneket sajnálni. Mit akarsz jobban azt a retkes csokit vagy, hogy jól nézzél ki? Döntsd el. Akarat gyenge emberek semmire se viszik soha.
2016. jan. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy vagyok az édességekkel, mint a 4-es. De ahhoz, hogy azt a két hetet kibírjam, elszántság kell.

Akkor az a legjobb, ha nincs itthon semmi ilyen. Venni meg úgysem fogok.

Ez a minden nap egy picit pedig tényleg a további sz@revésre ösztönöz. :)

2016. jan. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

De a csoki és a jolkinézés az nem kizárja egymást.

200 kalorianyi csoki nem rontja el a formát.

2016. jan. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A diétát viszont igen. Most vagy csinálod rendesen (ahogy írták, 110%) vagy sehogy. Ez az én hozzáállásom.
2016. jan. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Itt nem a 200 kalóriáról van szó te okostojás, hanem az akaratgyenge szar hozzáállásról már rögtön az elején. Abból az 50g-ból meg ugyse csak annyi lesz, ha elolvastad amit írt a kislány
2016. jan. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!