Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti mennyi lufit tudtok felfújn...

Ti mennyi lufit tudtok felfújni egymás után?

Figyelt kérdés

Elvileg aki testet épít, nagyobb tüdővel rendelkezik, főleg a terhelés miatt kialakuló oxigénhiány miatt kialakuló alkalmazkodás végett.

Nos én 20 lufi után olyan voltam, mint aki valami bélyeget nyalt volna.

Azt sem tudtam hol vagyok, forgott minden, kellett egy kis idő míg helyre álltam.



2016. jan. 20. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, szerintem 10 éve lufi sincs itthon, de abból is van ezer féle falvastagságú, amit könnyebb-nehezebb.
2016. jan. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

--gömb--


Szerintem 12 éves koromban volt utoljára a kezemben lufi.

De kizárt dolog hogy kifogna rajtam 20 darab.

2016. jan. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az úszóknak van leginkább "nagy" tüdejük.
2016. jan. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bár még csak most kezdtem edzeni, a tüdővel kapcsolatos dolgokban mindig látványosan pocsék voltam, nem hinném, hogy ez nagyon sokat változna. Futni se tudok, mert nem kapok levegőt, úszni is csak röviden, s a matrac- vagy lufifújásban sem jeleskedem. Ha sokat fejlődnék, akkor lennék átlagos. De miért fejlődnék sokat? Nem látom az összefüggést.
2016. jan. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kb 15db
2016. jan. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!