Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik a legjobb ár-érték...

Melyik a legjobb ár-érték arányú edzőterem Budapesten?

Figyelt kérdés

Az alábbiak érdekelnek:


- ti épp hova jártok/jártatok,

- ott mennyi a havi bérlet,

- mit adnak ezért cserébe (tágas-e, van-e szauna, adnak-e ingyen cukormentes üdítőt stb.)


Nagyon érdekelnének a válaszaitok, mert választás előtt állok.



2016. jan. 22. 10:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%
Mert az ingyen cukormentes üdítő az nagyon kell meg a szauna is. Bírom az ilyeneket akik azt hiszik az edzőterem valami wellness szálló.
2016. jan. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Figyu már:


Ha választhatsz 2 edzőterem közül, amelyek egyébként minden tekintetben ugyanazt kínálják kivéve, hogy az egyikben van még szauna is meg cukormentes üdítő is, akkor melyiket választanád?


Bár tudom, nem mindenkinek evidens, hogy a pénzéért a legtöbbet kapja, biztos te is ezek közé tartozol...

2016. jan. 22. 11:51
 3/13 anonim ***** válasza:
40%
Nem, én azok közé tartozom akik edzeni járnak a terembe nem szaunázgatni. Legyen közel, legyen olcsó és legyen elég súly ennyi.
2016. jan. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Szabi.L ***** válasza:

Cukormentes üdítőt adnak-e ingyen? xDDD


Amúgy a havi 10-13k egy korlátlan bérletért reális,ha tényleg egy újszerű terembe akarsz edzeni, ahol szauna meg minden más is van( bár ez nem edzőterem,hanem wellenss vagy fitnesz terem szokott lenni) Ha csak az edzés a célod,akkor vannak 7-8 ezerért nagyon jó edzőtermek, csak nem csilivili az egész. Kerületet mondhatnál vagy bp-n bárhol jó?

2016. jan. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

A cukormentes üdítőt csak azért írtam, mert pl. a Tempelfit havi bérletében benne van. De igazából ez parasztvakítás, mivel nem az üdítőért megy oda az ember, ráadásul ezek szerintem színezett löttyök, ha már ingyen adják. Plusz vizet bármelyik edzőteremben lehet venni, s akkor már inkább vizet innék, mint valami egészségtelen vackot.

Úgy látszik félreértettetek, ezért tisztázzuk most: NEM azon van a hangsúly, hogy cukormentes üdítő, hanem AZON, hogy ADNAK VALAMI PLUSZT.

A szauna amúgy meg jó méregtelenítésre, azt azért preferálnám. De ismétlem itt se a szauna a lényeg, még akkor sem, ha az egészséges, hanem az, hogy az adott edzőterem nem csak a termet meg a súlyokat kínálta fel, oszt kész, hanem még valami PLUSZT is. Értitek már? Ár-érték arány! Gyengébbek kedvéért: többet kapsz a pénzedért!


Azért nem adtam meg kerületet, mert szívesen utazom is az edzőteremig, így mindegy, hol található. De ha már kérdezted, előnyben részesítem a bel-budai kerületeket.

2016. jan. 22. 12:20
 6/13 Szabi.L ***** válasza:

Life Wellness club

F&M fitness

Gilda max Alle


Ezek nem olcsó, de elég minőségi helyek. Nekem ezeknél vannak személyes tapasztalataim. Egyébként Szerintem Bp-n a Cutler Gold-nál nincs ár/érték arányban jobb terem. 14 ezerért maximális felszereltség és modernség.(de ez csak egyéni vélemény és persze nem próbáltam ki az összes termet a városban)

2016. jan. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
33%
A lényeg, hogy legyen szolárium meg szauna. A többi mellékes.
2016. jan. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem a legjobb ar-ertek arany pont az ellenkezojet jelenti annak amit irsz. +8ezer forintot semmilyen ingyen udito meg szauna nem er meg. Pont, hogy a csilli-villi termeknek a legrosszabb az ar-ertek aranya mert egy szebb oltozo nem er meg dupla annyi koltseget.
2016. jan. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én vidéken élek, nincsenek ingyencuccok, ellenben a bérlet csak 4.500-

Ami nekem fontos - és ajánlom, mint választási szempontot - közel van!

Ami jó lenne, és szintén választási szempont lehet, az a nyitvatartás. Sajnos, ahová én járok, vasárnap zárva, szombaton csak két órát van nyitva, illetve hétköznaponként csak 10-kor nyit. De kisváros vagyunk, ezen kívül csak egy terem van, az pedig egyáltalán nincs nyitva délelőtt.

Tehát, ha egy hely tiszta, jó felszereltségű, jó árban, közel van, és már reggel korán kinyit, még hétvégén is, számomra az lenne az ideális, és semmilyen plusszal nem tudnák ezeket kompenzálni.

2016. jan. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én direkt nem is mennék olyan helyre, ahol szauna meg egyéb lófasz van, mert az ilyen helyek vonzzák a sznobokat és egyéb alakokat, akik hetyegni járnak, nem edzeni. Az ilyen társaság nekem rontja az ár-érték arányt.


- Most épp egy ósdi terembe járok, régi, egyszerű gépekkel, de nagyon jó a társaság. Viszont most fogok átmenni egy drágább helyre, ahol komolyabb gépek vannak, mert 3-4 havonta mindig váltogatom, hogy ne legyen egyhangú.


- Itt 3.500 a diákbérlet, a felnőtt 5.500. Az új helyen kb. a duplája mindkettő.


- Az első helyen nem adnak semmit nem túl tágas, tárcsák széthagyva mindenfelé, mert csak egy súlytartóállvány van, az is a guggoló kereten, bár most vesznek egy Smith gépet, azon is lesz. Nyáron dögmeleg van, pár álló ventilátort be lehet kapcsolni. Van egy hifi, a zene pen drive-ról szólt, amíg be nem szart az USB, azóta az én old school feka rappes CD-m szól egész nap. Kedvenc termem, főleg a társaság miatt, de hát búcsút intek neki pár hónapra, mert már unom.

2016. jan. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!