Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik a legjobb ár-érték...

Melyik a legjobb ár-érték arányú edzőterem Budapesten?

Figyelt kérdés

Az alábbiak érdekelnek:


- ti épp hova jártok/jártatok,

- ott mennyi a havi bérlet,

- mit adnak ezért cserébe (tágas-e, van-e szauna, adnak-e ingyen cukormentes üdítőt stb.)


Nagyon érdekelnének a válaszaitok, mert választás előtt állok.



2016. jan. 22. 10:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#5: Lehet, hogy most szívesen utazol bármennyit egy teremért, de nagyobb hóban, szakadó esőben is?

Nekem az időm egyébként is drága, nem akarok utazásra többet fordítani, mint az edzésre!

2016. jan. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Cutler Goldba járok, egyedi géppark, komoly szauna (életbe nem használtam), rendes kardió géppark, de van ára. Ami szerintem ár/érték arányban nagyon jó a Vida fitness.
2016. jan. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A legjobb ar/ertek aranyu teremben amibe jartam kb 5 darab gep volt, hianyos egykezes keszlet es annyi ember, hogy egy padon 5-en nyomtak fekve. Viszont 5k volt egy fel ev.
2016. jan. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!