Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek a BIOTECH...

Mi a véleményetek a BIOTECH One-A-Day vitaminról?

Figyelt kérdés
2016. jan. 26. 08:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A semminél több, de én az ilyen 1-2 szemes vitaminokat ékszereknősöknek tartom elegendőnek.
2016. jan. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Cortez70 ***** válasza:
Egyetértek montyval.
2016. jan. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha kiegészíted C-vitaminnal, kalcium-magnéziummal és omega3-mal (valamint téli időszakban D-vitaminnal), ahogyan az összes egytablettás multivitamint "illik", akkor nem annyira rossz.


B-vitaminokból van még benne kevés, de B-komplex-szel kiegészítve már jó.


Mivel ásványi anyagokban, nyomelemekben elég erős, így ha akciósan veszed és kiegészíted a fönt említettekkel, akkor egy egészen jó vitaminpakkot tudsz összerakni viszonylag olcsón.

2016. jan. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Cortez70 ***** válasza:
69%

Tehát ha veszek mellé még 15 féle dolgot, akkor jó lesz. ;)

Én meg megveszem inkább a multi pro-t vagy hasonló pakkot amihez nem kell még 30 félét nyomatni. Lehet, hogy bukok rajta egy ezrest (nem tuti), de nekem a kényelem megér ennyit. De tőlem mindenki azt vesz amit akar.

2016. jan. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon alacsony a dózis, átlagembernek, aki nem sportol maximum.
2016. jan. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Cortez:


A Multi Pro-ban is van egytablettás alap multivitamin, ami a Mega Daily One Plus, és ahhoz van a többi hozzátéve.


Ha akciósan veszi a One-A-Dayt, akkor egy darab kb. 25.- Ft.

Mellé vesz még:

- 1000 mg-os C-vitamin, mindig van akciós, 10-15.- Ft/db.

- Scitec kalcium-magnézium, 17.- Ft/db

- Scitec B-100, félbetöri a tablettát, mert bőven elég a fél is, 20.- Ft/db

- Omega3, szintén szokott akciós lenni (Damona, JutaVit, Pharmekal Helth, stb.) 15-20.- Ft/db.


Ez összesen 87-97.- Ft/nap, de ha nem akciósan veszi, akkor is csak 107.- Ft/nap


Nyilván nem egy Multi Plus Pro, a lényeg (vitaminok, ásványi anyagok) ebben a kombóban sem kevesebb, viszont a feléből kijön.


Egy BioTech Vitabolic 80.- Ft/db, annál a fenti kombó lényegesen többet ér.

A Vitabolic-ot nem tudod 10-20.- Ft-ból kiegészíteni, hogy meglegyen a szükséges C-vitamin, kalcium, magnézium, omega3.

2016. jan. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan az van mint Corteznél. Nem fogok napi 10 forintokon agyalni hanem megveszem egy dobozban. Mert így kényelmesebb és nem vág földhöz ha "bukok" 800-1000 Ft-ot.
2016. jan. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Cortez70 ***** válasza:
De tökölni kell az összeállítással. Pakkban meg egyben van minden. Meg nem lóvé 5 ezer havonta vitaminra.
2016. jan. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az biztos, bontod a tasakot és kész. Nekem is ez van, az akciónál mikor adtak mellé D-vitamint, meg a téli vitamint, neve nem ugrik be vettem pár dobozzal.
2016. jan. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Cortez70 ***** válasza:
Winter x, ha jól tudom.
2016. jan. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!