Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit csináljak, hogy szép...

Mit csináljak, hogy szép alakom legyen?

Figyelt kérdés
44.kg vagyok nem fogyni akarok, hanem azt akarom, hogy ne löttyögjön a "háj" a combomon... stb mert amikor megyek akkor nem izmos a lábam stb hanem hogy is mondjam lifeg a bőröm. 1- óta csinálgatok itthon felülèst, guggolás, súlyzózást mindennap. Jó volt, hogy egy kèt napot kihagytam de többet nem. Szerintetekhatásos lessz idővel? Vagy feleslegesen csinálom?
2016. jan. 26. 19:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem is figyeltem azt a választ, fake lesz ez is, ennyi esze nem lehet valakinek.
2016. jan. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nincsen olyan izom ami csak felfújt, meg csak látszata van. Ha erre gondolsz, akkor ez nem izom:

[link]

Ez synthol.

A fehérjepor az táplálékkiegészítő, amire akkor van szükség, ha húsból nem tudsz elég fehérjét bevinni.

és ilyen se leszel a fehérjétől: [link]

Tényleg el kell olvasnod a Sárga Kapszulát, hogy tisztában legyél az alapokkal.

2016. jan. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Cortez70 ***** válasza:
Nálunk sok 45 kiló körüli csaj van és senki nem neveti ki őket. Van mindenféle ember, kövér, sovány, izmos, bárki edzhet.
2016. jan. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Szabi.L ***** válasza:

Nem sértésből, de ha ennyire kezdő vagy én egy személyi edzőt is javasolnék.


Alapvető dolgokkal nem vagy tisztában a táplálkozással kapcsolatban és szerintem edzés terén sem vagy túlságosan képben.


Ha eszetlenül csinálsz mindent össze-vissza az bizony felesleges.

2016. jan. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

neked a leírtak alapján arra van szügséged hogy az izmaid megnöveld akkor nem fogsz lötyögni. nem 40eket kell csinálnod hanem nagy súllyal keveset 3x8 at pl az 5kg-ossal. + rendesen egyél, ne koplalj mert az csak leépíti az izmaid, de ha egy kiadós edzés után jól bekajálsz akkor azt a tested beípíti az izmaidba. ne naponta edz hanem kétnaponta inkább és akkor többet, hogy megerőltesd magad mert ezzel irányítod a tested rá az izomzat építésére.

ja és a konditeremtől se félj, amikor 55kgos pasiként 18évesen én mentem elősször oda kb úgy éreztem magam mint egy pálcikaember a sok izomkolosszus közt de nem nevettek ki, sőt segítettek is, tanácsot adtak stb. kellemesen csalódtam, hogy milyen jó kis közösség. (és nem 1 teremről beszélek mert 4-5 külömbözőben jártam már és ez mindről elmondható volt eddig) ők is elkezdték valahol. szóval ne félj attól hogy nem vagy odavaló :)

2016. jan. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ha izmosodni szeretnél először azt étrendet kell rendbe tenni. Fontos, hogy rendszeresen egyél. Ébredés után pl.: zabpehely, csirke-vagy pulykamell teljes kiőrlésű kenyérrel (zsemlével, kiflivel), tojás, mellé zöldség. Aztán a nap folyamán is legyen min. 3-5 étkezés még: sok zöldség, csirkemell, pulykamell, hal, sovány sertéshús (pl. karaj), mellé köretnek rizs, krumpli. Estére is lehet, sőt kell is enni, pl. egy doboz túró. Használj sok zöld fűszert, legyenek finomak az ételek, ne kínlódás legyen az evés. :)

Ami az edzést illeti, az otthoni mozgással az a gond, hogy nagyon meg kell tanulni a helyes kivitelezést. Olvass utána, nézz meg jópár videót, hogyan kell megfelelően csinálni a gyakorlatokat. Az elején teljesen jók a 3 kg-os súlyzók erősödni. Hetente 3 edzés elég, egy nap pihenő legyen közöttük.

A guggolás mellé mehet még kitörés is (szintén súlyokkal), vádlizás. Felülés helyett inkább hasprés, oldalra fordulással is, ill. lábemelés padon. Karokra is megy a súlyzózás? Mindegyikből mehet 3 sorozat, 10 ismétléssel. Ha ez már könnyedén megy 4x10. Ha ez is, emelj a súlyokon. Kb. 6-8 hét után érdemes váltani.

Nagyon röviden ennyi a lényeg. :) Jó edzést!

2016. jan. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg, hogy hányszor eszel, hanem, hogy mennyit.
2016. jan. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!