Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fehérje por vagy táplálékből...

Fehérje por vagy táplálékből is tudok bevinni elég fehérjét?

Figyelt kérdés

Heti 3-4x edzek, rendszeresen. Eddig nem ittam fehérje porokat, de most szeretném kipróbálni, a láthatóbb eredmény érdekében. Érdemes inni edzések után vagy a táplálékból elég és nem érdemes rá költenem?

Köszönöm,21/L


2016. jan. 28. 10:50
 1/4 Cortez70 ***** válasza:
Számold ki. Ha megvan szilárd kajából a kb napi 2g x ttkg fehérjebeviteled,akkor nem kell proteinpor. Ha nincs, akkor pótold ki.
2016. jan. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha elég a táplálék nem feltétlen szükséges, maximum a változatosság miatt, több íz.
2016. jan. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Simán beviszed szilárd táplálékból. Nem lesz "láthatóbb" az eredmény. Ha ízlik, és jól tolerálod a tejtermékeket akkor igyad edzés után.
2016. jan. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#2: A táplálék még változatosabb tud lenni, rengeteg fűszer és szósz van s a fehérjeforrás sem egyféle... Nekem az egyik okom, hogy nem próbálom ki a fehérjeport (pedig vannak érdekes receptek, én pedig kíváncsi... s nagyritkán még jól is jöhetne, bár olyankor tojásfehérjét eszem és kész. felszívódásban pedig a minél lassabb felszívódású fehérjét szeretem, mert ritkán eszem), az az, hogy nyilván a zömüket telenyomják aromákkal meg édesítőszerekkel, amiket én meg nem eszem, az ízét sem bírnám. Persze attól még más szeretheti.


Ahogy már leírták, ha az étrendben van elég fehérje, nem kell.

2016. jan. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!