Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nem fejlődik rendesen a...

Miért nem fejlődik rendesen a bicepszem?

Figyelt kérdés
Már minden fajta edzést kipróbáltam bicepszre.Magas ismétlés szám,piramis stb...Nem tudom,hogy mit tehetnék még a fejlődés érdekében.

2016. jan. 30. 14:59
 1/6 Cortez70 ***** válasza:
Nekem az jött be, hogy ment a hét elején a hátedzés után 1 bicó gyakorlat pár sorozattal és pénteken meg volt teljes kar. Itt meg ment 3-3 gyakorlat bicó és tricó. De mindenkinek van gyengébben fejlődő izomcsoportja, no para.
2016. jan. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Szabi.L ***** válasza:
A bicepsz egy elég kis izomcsoport, és viszonylag gyorsan regenerálódik. Ha nem próbáltad még,akkor menjen heti 2 bicepsz edzés. Persze ne egymás utáni nap.
2016. jan. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagyon sokan sz*rrá edzik a bicepszüket, mert kicsi a karjuk, tricepszre meg csinálnak egy gyakorlatot és le van tudva. Csak azt felejtik el, hogy a kar méretének a legnagyobb részét a tricepsz adja.


Nem biztos, hogy nálad is ez a helyzet, lehet, hogy neked tényleg lassan fejlődik a bicepsz, de rakhatnál fel egy képet is a karodról, és akkor megtudjuk, mondani, hogy tényleg le van e maradva vagy csak azt hiszed.

2016. jan. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is a heti 2 edzés jött be, egy teljes kar, és egy amikor csak 1 izolációs gyakorlat ment hát vagy mell után.
2016. jan. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#3: Az miért baj, ha valaki nem akar nagy kart, csak "nagy" bicepszet? Már bizonyos keretek közt, mert nyilván nem szép egy aránytalanul fejlett kar. Mindig olvastam ezt, hogy a bicepsz kis izom s nem az adja a tömeget. OK, de attól még én szeretném fejleszteni a bicepszemet, az a szívem csücske (persze minden másra is edzek), míg a karom mérete úgy, ahogy van, nem hat meg, csak nézzen ki normálisan, konzisztensen, minél jobban. A csuklóm úgyis 14 centi marad, kövéren is annyi volt :D
2016. jan. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy szóval se mondtam, hogy baj, ha valaki nagy bicepszet akar és nem nagy kart.


De sokan nagy kart akarnak és csak bicepszre edzenek, a tricepszet meg elhanyagolják és csodálkoznak, hogy még mindig kicsi a karjuk.

2016. jan. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!