Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan igyam meg még a 2kg...

Hogyan igyam meg még a 2kg fehérjét?

Figyelt kérdés

Összesen 3kg volt csokis ízű, de egyszerűen már nem bírom inni nagyon rossz íze van. Legutóbbi edzés után kihánytam szó szerint miután kimentem a teremből. Valamit kéne csinálni mert ez így nem jó. Egyébként oldódásra meg minőségre jó mert nem lesz hasmenésem tőle meg semmi, csak az a ku rva íze szanaszét rombol. Tesómnak aki 12 éves megkóstoltattam vele ő mindennap ezt inná nagyon ízlik neki. Én nem tudom hogy.


Valami tippet tudnátok adni hogyan oldjam meg? Kidobni nem akarom nincs sok pénzem ilyenekre ezt is alig tudtam megvenni.


Előre is köszi!


2016. jan. 30. 17:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Milyen márka?
2016. jan. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
MHN
2016. jan. 30. 18:12
 3/21 anonim ***** válasza:
MHN csokist iszok és nincs gond vele.
2016. jan. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Cortez70 ***** válasza:
Vegyél mellé vaníliásat és keverd.
2016. jan. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Cortez70 ***** válasza:
Vagy keverj bele cukormentes capuccino port.
2016. jan. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Neked valami agybajod van, vagy a fehérjéd gyári hibás mást nem tudok elképzelni.
2016. jan. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem az íze miatt hánysz. Más fehérjét nem hánytál ki? A fehérjét meg add el, mást nem tudsz csinálni. Ne kínozd magad ha szar
2016. jan. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
73%

Ha tényleg csak az ízével van bajod, akkor keverj hozzá más fajtát vagy tegyél hozzá valamit. (Csak a shakerbe, ne a teljes dobozba.) Aroma/ más fehérje/bármi...


Ha ilyen problémáim lennének, átadnám ismerősnek jelképes összegért. Esetleg cserélj valakivel, akinek más ízben van.


Nekem is van MHN csokis és én is az akcióval vettem ezt. Nincs vele gondom, de az tény, ha Mizo kakaót vártál, akkor csalódtál. :)

2016. jan. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
67%
Keverd valami jobb ízűvel. Nekem is mhn van most (hollandcsokis) én is szívesen hánynák az ízétől, de nem azért isszuk hogy finom legyen. Lehúzod azt kész. Legközelebb meg veszel valami jobb ízűt, csak akkor számíts arra hogy az drágább is.
2016. jan. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Azért az nem semmi, hogy utálod/nem bírod/kihányod, de erőlteted magadba.


Gondolom étrend, vitaminok rendben vannak, minden 100% és csak az ízéért iszod... ráadásul újévi fogadalommal kezdted/vetted.

2016. jan. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!