Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ezek a gyakorlatok is hatásosak?

Ezek a gyakorlatok is hatásosak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ezeket a gyakorlatokat ha csinalom itthon,mert van hozzá megfelelő súly,akkor is fejlődn? Lehet ezekkel erősödni?

Nem crossfit-es módszerrel csinálnám,hanem 3x12-két

[link]



2016. febr. 1. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, mondjuk most nem néztem végig. Minden testtájra jusson azért valami.
2016. febr. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, lehet.
2016. febr. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És ezekkel a gyakorlatokkal,minden izomcsoportra edzek?(Bocsi a helyesírási hibákért,telefonról irok)
2016. febr. 1. 16:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem néztem végig én sem, én is mobilon vagyok :)
2016. febr. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Úgy láttam, hogy átmozgat rendesen. Rendben lesz.
2016. febr. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez teljesen jó!
2016. ápr. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ez a Tabata This nevű WOD (Workout Of the Day (tehát a nap edzése)). Ez a WOD az egyik legkeményebb, mivel úgy állítja össze a legtöbb crossfit atléta, hogy a 8 gyakorlatból a teljes felső és alsótestét átmozgatja. A gyakorlat hossza 20 mp és a szünet közöttük 10 mp. Ha otthon egy ilyen edzésformát szeretnél folytatni, azt teljes mértékben ajánlom. Napi fél óra elég akár szabad testsúlyos, akár súlyzós gyakorlatokkal és az eredmény méretben és erőben is garantált. Csak figyelj oda, hogy ne hajtsd túl magad, mivel ebben az edzés módszerben a gyakorlatok között csak 10 mp szünetet hagynak. Ha lejár a 4 perc, akkor egy bő 30 mp szünetet hagyj, ha tanácsolhatom, hogy egy kicsit regenerálódjon a szervezeted. Én lehet- hogy egy kicsit elfogult vagyok a crossfit felé- de én ezt a 8-as módszert ajánlanám és ebből, akár megcsinálhatsz 5-6 kört is.
2016. jún. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!