Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nagyobb fenék, hogyan?

Nagyobb fenék, hogyan?

Figyelt kérdés

sokkal nagyobb feneket szeretnék. szinte deszka vagyok:/ és ez zavar:/. 5 hónapom van rá hogy sokkal nagyobb fenekem legyen. Nem szeretnék dietazni! igyis elég sovány vagyok nem 1 ember cikiz ezért szóval már úgy vagyok vele hogy ha hízni nem tudok akkor sportolassal legyen már nagy fenekem. Sokat számítana ez nekem ha tényleg nagyobbak lennének mert már elegem van mindenkibol:/

Az idióta valaszoktol/beszolasoktol Kérem kíméljenek.

14/L



#sport #nagyobbfenek
2016. febr. 1. 21:28
 1/10 Szabi.L ***** válasza:

Nyárra kell a forma?


Súlyzós edzés és helyes étrend. Máshogy nem fog menni, főképp ha alapból vékony típus vagy.

2016. febr. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nincs túl sok választásod. 14 évesen még nem kellene súlyzós edzést végezned, súlyok nélküli otthoni edzéssel viszont kizárólag csak az idődet és energiádat pazarlod, hiába kezdesz el guggolni meg ugrabugrálni órákon keresztül, nem fogsz fejlődni.


5 hónap alatt egyébként sem lesz sokkal nagyobb a segged még normális, súlyzós edzéssel sem. Egy szép, kidolgozott testalkat évek munkája. Javaslom, hogy 1-2 év múlva kezdj el újra gondolkodni ezen a témán.

2016. febr. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Szabi.L ***** válasza:
Ja, mondjuk 14 évesen nem a legjobb ötlet a súlyzós edzés. Azt ne figyeld :)
2016. febr. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Sowilo ***** válasza:
Ha mégis nagyon akarod, végezz 60-100 méteres robbanékony sprinteket, helyből távolugrásokat... 10-15 sprint és 10-15x3 ugrás. Heti 4-5 alkalommal nyugodtan tolhatod, próbálj mindig kicsit jobban teljesíteni. Mást tényleg nemigen tudsz csinálni, ami egy kicsit is hatásos.
2016. febr. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát...:/ azt hittem talán lesz valami jobb megoldás. de azért köszönöm szépen a válaszokat. Nagyon az utolsónak:)
2016. febr. 1. 22:12
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem kell beszarni a súlyzós edzéstől, csak nem kell embertelenül nagy súllyal végezni.

Az ilyen fenekes kérdések már annyira gyakoriak, mint a kockahasas kérdések, szóval ezekre már csak reflexből is lehet válaszolni.

Seggre jó gyakorlatok: Guggolás, kezdésnek 10-15 kg súllyal, magad előtt fogva egy darab egykezes súlyt. Kitörés, két darab 5-7,5 kg egykezes súllyal, csípőemelgetés, lábkitolás, amit igazából csak én hívok így, nem tudom mi a neve, de bokasúllyal kell. Letérdelsz és könyékre ereszkedsz, az egyik lábadat meg kitolod a magasba.

A leghatékonyabb a guggolás és kitörés, ha csak ezeket végzed már az is jó. Edzés, utána két na pihenő. És kajálj sokat, hús is menjen.

2016. febr. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem, gyerek nem csinalhat sulyzos edzest! Bolond vagy? Irj egy privat levelet, hogy erdekel, mutatok neked olyat amitol egy honap alatt kerek nagyobb feneked lesz! :)
2016. febr. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi az istenért ne csinálhatna rezisztenciaedzést? Van súlyemelő edzés általános iskolásoknak. Csinálhat, csak legyen mellette szakképzett edző.
2016. febr. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csinálhat ésszel, ahogy Béka mondja.
2016. febr. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Sowilo ***** válasza:
A súlyemelő edzés általános iskolában nem egyenlő azzal, mikor egy 14 éves kislány nekiáll súlyzózni magától. Azért ezt remélem, mindenki érti. Az ilyen 10kilós egykezesekkel guggolásnak meg egyszerűen csak nincs túl sok értelme, max annyi hogy nem fejlődik egy dekát sem és elmegy a kedve az egésztől. Ezért írtam a sprinteket és ugrásokat, amikkel még mindig van valamennyi esély látható eredményt elérni, lévén jobban fejleszti a robbanékonyságot, abszolút erőt.
2016. febr. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!