Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudnám a fenekemet...

Hogyan tudnám a fenekemet feszesebbé tenni?

Figyelt kérdés

Igaz mégy csak 3 napja kezdtem el, minden reggel csinálok gugolást, lépcsőzés, kitöréseket, mindegyiket 10-el kezdtem, naponta +3at egészen napi 40-40-40 ig...

Azonban semmi hatását nem érzem.. nincs izomlázam, így egy kicsit lelomboz..:( A combomban annál inkább érzem, pedig nem azt szeretném erősíteni.

Valamit rosszul csinálok, vagy majd csak később fogom érezni hogy izomlázam lesz??

Félek, hogy ez az edzés hiábavaló...



2015. jan. 23. 09:52
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
67%
Gyere, feszesre paskolom:D
2015. jan. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 zholee ***** válasza:
Valószínűleg nem mész le elég mélyre. Minél mélyebbre mész le, annál inkább több terhelést kap a farizom. Próbáld meg növelni a terhelést súllyal is.
2015. jan. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Duplázd meg a munkamennyiséget, és a pihenő időt is csökkentsd.
2015. jan. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
77%

Olyan hogy "feszesites" önmagaban nem letezik.


Feszes akkor lesz ha fejlett a fenekizom es nincs rajta zsir.

A 2 celhoz masfajta edzes es etrend szukseges.


Amit te csinalsz az egyikre sem jó.


Masreszt egy kis alazat is lehetne benned: 3 NAP utan mi a fenet varsz? Hetek,hónapok kellenek az eredmenyert


De ezzel az "edzessel",etrend nelkul,nem sok eredmenyed lesz.

2015. jan. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

a feszesítés alatt én is azt értettem, hogy a zsír csökkentése-> izom tömegének növelése.....

A 3 nap alatt nem nem eredményt akartam elérni, hanem csak valami jevet, ami izomlázban nyilvánul meg.. mert pl a combom már az első nap után eléggé fájt...

Nem vagyok kövér, sőt elég vékony vagyok úgyhogy szerintem ez az étrendes dolog nélkülözhető..diétára nem szorulok, protein zabáló felpumpált ostoba meg nem akarok lenni... :D

2015. jan. 23. 11:40
 6/28 anonim ***** válasza:
83%
Úúúúúúgy örülnék, hogyha a proteintől nőhetnék .. kár, hogy csak ostoba lettem tőle :D
2015. jan. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Három nap után mégis mit vársz?:)


Csinálj még többet, még több energiával menj bele a dolgokba, 40 ismétlés ilyesmiből nem nagy valami. Nyilván a combod is gyenge volt ezért ott érzed először munkát

2015. jan. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
89%

Nem az a baj hogy rohadtul nem ertesz a dolgokhoz hanem hogy így okoskodsz.


"Nem kell etrend"

"Ostoba proteinzabalo"

'Felpumpalt izmok"

:DDDD


Csinald csak a cosmo bikini-dietat az valo neked.

2015. jan. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem érzed a fenekedet, mert nincs rajta izom. Eddz, és majd lesz. Viszont ha eredményt, akarsz, akkor csináld rendesen, nézz utána az alapoknak, tömegnövelő étrend, súlyzós edzés, teljes testes! Ez kell neked!


A többi kijelentésedet meg inkább nem minősíteném!

2015. jan. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

úristen... kár volt ez a kérdést feltennem.. :D


" nincs rajta izom" jesszus.... :D :D :D attól hogy valami nem nagy, még ott van, egyéb anatómiai okokból kifolyólag.... úristen kik vannak itt ?:D A tömegnövelő szarokról meg nekem is meg van a véleményem... És nem drasztikus eredményt gondoltam csak max egy kis izomlázat, de látom ez ég mindig nehéz felfogni... Látom a sztereotípiák nem véletlenül vannak.. :D

2015. jan. 23. 15:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!