Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi idő alatt lehet ezt...

Mennyi idő alatt lehet ezt hozni? Milyennek gondoljátok? Képen nagyobbnak tűnik.

Figyelt kérdés
[link]

2016. febr. 2. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk mi a kiindulópont, így nehéz saccolni.
2016. febr. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2év
2016. febr. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Cortez70 ***** válasza:
Attól függ, hogy most honnan indulsz, milyen a genetikád. Pár év egyébként, ha minden okés.
2016. febr. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én 19 fiú vagyok. 3 kilóval tudnék normális menyiséget megcsinálni szabályosan.

Vállalatatlanul vékony vagyok. Kajám sincs rendben. Napi egyszer, kétszer kajálok akk is keveset. Nincs igazán mit. Aludni sincs sok lehetőségem,mert reggeltől estig,estétől reggelig megy a zajongás itt. Fáradtan belekezdeni rossz kajával pedig lehetetlen vállalkozás,szóval nálam a szitu,hogy kb soha nem érem el azt a szintet,ami a képen van jelen helyzetemben.


Na vmi ilyesmi kiindulási pontot adj meg magadról.

2016. febr. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy extra kövér, nem kell 1 évet diétáznod kezdésnek, akkor 2-3 év alatt hozható, kaja, pihenés, genetika... függvénye a pontos idő. Viszont van aki 10 év alatt sem ér el eddig, mert rosszul edz, kajál :D
2016. febr. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fújd fel a karod oszt kísz. Meg rajzolj rá ereket, photoshoppold. Fejedet is satírozd majd.
2016. febr. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jobb megoldás,ha kinyomtatsz egy jófelbontású képet. Erős kartondobzra ráragasztod,és magadelőtt tood,mikor emberek között mégyel előre. Vegyéél fel 10 számmal nagyobb testépítős feszes pólót,és foggyál le picit jobban,mint szabadna egy anorexiásnak és akkor írjad ráa pólóra,hogy testépítés azéletem,és akkor a csajok megfognak jól nézni maguknak,ha a jó kép amit tolo magadelőtt már mögéjük kerül. Ésakkor érezheted magadat sikeresnek,meg minden,mert sikerült jól megnézetned magad,meg szerintem teccel is majd nekik,mert jól megnéznek,meg minden,ésakkor érted no.
2016. febr. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!