Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elkezdtem szedni a Multi...

Elkezdtem szedni a Multi Pro-t 1 hete, es rendesen beteg vagyok?

Figyelt kérdés
Amikor elkezdtem szedni pont 1 hete, akkor kicsit megvoltam fazva, de azota napi rendszeresseggel szedem de jobban eldurvult a megfazasom. Pedig en nagyon ritkan betegeskedem. De azthittem ezzel meg inkabb nem leszek beteg. Hat nem igy lett. Ugy erzem mintha csak arra lenne jo h a pisamat elszinezze.
2016. febr. 7. 12:44
 1/10 Cortez70 ***** válasza:
Az egyik legjobb multivitamin. Én meg azóta nem betegszem meg + sokkal energikusabb vagyok. A b2 vitamin színezi vizeletet, tehát ez is bizonyítja, hogy van benne cucc.
2016. febr. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Vitamin megelőzésre jó, nem fog kigyógyítani méglévő betegségből 1 hét alatt.


Nem a vitamintól lettél rosszabbul.

2016. febr. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha már beteg vagy nem fog segíteni, de hosszútávon igen.
2016. febr. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha beteg vagy,akkor ne edd.a benne levo asvanyi anyagok egyes virusokat betegsegeket taplalnak.en amint olyan szintre kerulok betegseggel,h hanyok,vagy h fekudnom kell,elhagyom egeszen addig,ameg teljesen meggyogyultam,es varok 2napot mire ujra eszem.neked is ezt javaslom.
2016. febr. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Haver is azért hagyta el a multikat, mert elkezdte szedni télen, és egy héten belül megbetegedett. Nem tudom, hogy miért van. Én most sima biotökös multi for ment vettem, abból is fél adagot szedek, mert az én szintemen feleslegesnek tartom az olyan mega dózisokat, amitől fél napig neonzöldet hugyozok, meg elég sok zöldséget és gyümölcsöt eszek. Emellé megy még C, D3, Ca, Mg, Omega3, szelén, és egyelőre semmit nem szedtem össze, pedig épp van valami nyavalya, ami végigmegy elég sok emberen körülöttem.

Nekem gyanús, hogy marketing miatt erősen túlzó adagokat tesznek a multikba. Nem vagyok benne biztos, hogy ez előnyös, sőt plusz feladat a vesének, májnak. Én egyébként soha nem vettem észre különbséget ha szedtem és ha nem szedtem vitamint. Sem energikusabb nem voltam, sem a közérzetem nem lett jobb.

2016. febr. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Cortez70 ***** válasza:
Akkor neked annyi elég. Én meg érzek különbséget.
2016. febr. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem még csak vizeletemet se színezte meg egyik sem.
2016. febr. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerint ezen a téren is nagy a különbség egyéntől függően. Nekem a fél adag biotököstől is sárga néha a vizeletem. A pakkok általában 2-3 vizeletet is megszíneznek nálam. Pedig nem vagyok kis termetű ember. Igaz, valószínűleg az átlagnál lassabb az anyagcserém. Nem tudom, hogy ennek lehet-e köze hozzá. Lehet, hogy a vitaminokkal is takarékosabb vagyok, nem csak a kalóriákkal.
2016. febr. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azért remélem érzed, hogy a saját tapasztalatod nem reprezentatív egy termékről.

Én is a biotökös témából szedek felet és megérzem a hiányát. Két kapszulától meg rendesen pörgök.

Sárgától meg ne félj, majd ha piros lesz, akkor van gáz.

2016. febr. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Vöröshagyma,fokhagyma nyersen+kínai csípős leves! és napi 4-5 kivi.

Engem mindig rendbe tett:)

Valamint igyál sok vizet,és pihenj,amennyit csak tudsz.

2016. febr. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!