Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan fogyasztjátok a reggeli...

Hogyan fogyasztjátok a reggeli zabot?

Figyelt kérdés

Nekem személy szerint már kifordul a számból ez a "tejjel elfőzni, banánnal enni verzió" :D

Ki milyen formában fogyasztja még reggelire?


2016. febr. 10. 09:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Turmixgépbe be, fehérje be, víz be, BRRRRRR, arcba be.
2016. febr. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
gyumolcsos yoghurt
2016. febr. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Veszek magamhoz 50 gramm zabpelyhet, majd egy fél csésze vízzel leöntöm, és úgy félóráig puhára áztatom. Ezt követően 250 gramm zsírszegény túrót, egy kevés mazsolát, és kevés őrölt fahéjat, pár csepp édesítőszert, majd egy evőkanál lenmagolajat is beleteszem a megpuhult zabpehelybe. Ezt követően ezekkel az alapanyagokkal együtt összekeverem a megpuhult zabpehellyel együtt, és kész a reggelim.


De régebben reggelire szoktam kását is készíteni a zabpehelyből, még pedig úgy, egy csésze apró-szemű zabpehelyt egy csésze 1,5%-kos tejjel, egy csésze vízzel leöntöttem. Ezt követően pár csepp édesítőszerrel édesítettem, és takarék lángon állandó keveréssel addig főztem, amíg sűrű kását nem kaptam. Végül kevés őrölt fahéjjal meghintettem, és kész volt a reggelim.

2016. febr. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

- 100g zab

- 100ml tojásfehérje

- 1 kanál csokis protein

- 5g lenmagolaj


És megsütöm amerikai palacsintának. :)

2016. febr. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tejet pont nem eszik hozzá az ember, ez elég alap :)

Én nem szeretem a zabot, csak rántottában (nem teszek bele sokat, de biztos elbír nagyobb mennyiséget).

A párom eszi reggelire a munkahelyén, vízben főve, 13 dekát (annyi fér a literes ételesdobozába), 5 deka mazsolával és kókusszal (mivel kalória is kell neki, de az íznek is jót tesz). Szereti. Szerintem rossz, én 1 deka zabhoz teszek 4, de inkább 8 deka kókuszt, akár vegyesen mákkal, plusz némi gyümölcs :) Finom, de vannak jobb ételeim s nem igazán passzol az étrendembe, főleg ha szálkásítani akarok. Mondjuk ezzel nem segítettem, azt hiszem.

Kenyérfélének is meg lehet sütni s még sokmindennek. Gofrinak is bejön tojásfehérjével, az nem is zsíros, mint a rántottás verzió, bár nem sok zabot használ... A zabkenyér viszont természetesen igen.

2016. febr. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kis aztatas(majd szures) utan egy kanal feherjet bele. En eddig azt hittem, hogy mindenki igy eszi eszembe se jutna tejbe tenni vagy feherje nelkul megenni.
2016. febr. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

TROLL ON

Durván nehezítitek az életeteket reggelenként ezzel a sok ötcsillagos sztárkajával. Hozatok bele minden reggel frissen a földközi-tenger partjáról a platánfák ágain csüngő méhkasból friss mézet. Kezdetnek. :D

TROLL OFF

------

Víz, bele fél adag fehérje, 100g zabpehely. Összekeverem és megeszem.

2016. febr. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Változó, ma így: zab, rá víz, mikro, bele a fehérje, kis fahéj és megettem. Tegnap: zab+200 gramm tojásfehérjelé, kisütöttem, és leöntöttem még kis fehérjével, rá kis darált dió.
2016. febr. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

150g zab, 1 tábla csokit belekeverek, forró víz.

Ha a felét megettem és már nem olyan meleg, akkor belenyomom a fehérjét is.

2016. febr. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!