Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Napi egy, reggeli feles...

Napi egy, reggeli feles pálinka nem ér bele tömegnövelő edzés mellett?

Figyelt kérdés
2016. jan. 12. 15:18
 1/8 anonim válasza:
Mé ne férne? Ha a sok koksz belefér.
2016. jan. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
koksz az nincs tesó
2016. jan. 12. 15:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha alkesz akarsz lenni belefér, én így vagyok vele, nekem nem fér bele, de a főnököm is hamar kivágna, ha beleférne.
2016. jan. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Naponta azért sokallom a dolgot... Még ha heti egyszer lenne. Akkor sem jó, de nagyon azért nem kavar be és kinek mi a prioritása s a céljai.

Nyilván aki mondjuk versenyez vagy csak simán az a dolgokat komolyan vevő fajta, abban fel se merül, sokkal szigorúbban él.

De nyilván még napi egy feles sem teszi semmissé az edzést, csak hát mégis, jobb nélküle, több szempontból is.

2016. jan. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Cortez70 ***** válasza:
Nem lesz gond ennyivel, csak minek függőnek lenni.
2016. jan. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
valahogy el kell viselni a számomra nagyon nehéz reggeleket
2016. jan. 12. 17:22
 7/8 Cortez70 ***** válasza:
Miért nehéz a reggeled? Kávé nem segít? :)
2016. jan. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem tudom miért van mindenki megijedve a jó házi pálinkától. Bezzeg a régi időben.. kint a réten, kasza a készben ,a poharam tele. Hidd el nekem, régen napi kettő még kevés is átlagnak, nem voltak részegek, mert az izéért itták, ittuk. Mégis megélték, megélem a 78 évemet, és alkoholista se lettem.Mai gyengemájú fiatalok igyátok nyugodtan a kevert, szinezett vodka alapú szeszes talokat. Régi magyarok azt nevezték pálinkának ami fán termett,fáról jött. Szép testet akarsz, akkor ne a pálinkát vond meg magadtól, sok látszat italt és étel helyet egyél normális kaját, mozogj sokat régi fizikai kemény munkát meg pótold vason csüngő tányérok emelgetésével.
2018. máj. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!