Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásításkor mennyire...

Szálkásításkor mennyire fontos a glutamin bevitel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

"Túl vagyok" a tömegnövelési időszakomon, itt az ideje, hogy szálkásítsak. Nagyon sokat kellett olvasgatnom, mire elsajátítottam ennek az időszaknak az edzési ill. táplálkozási szabályait.

Jelen pillanatban azt nem tudom eldönteni, hogy igazából mennyire is van nagy szükségem glutaminra?!

A BCAA alap, csak szeretnék valami pluszt. Glutamin bevitel (BCAA mellett) mennyire segít nekem a szálkásítási időszakban? MEgéri belefeccolni, mert természetesen, gondolom, hogy nem véletlenül gyártják, van haszna, csak nem tudom, hogy nekem, mint hobbisportolónak mennyire van rá szüksége, mennyit dob a latba?



2016. febr. 11. 01:18
 1/6 A kérdező kommentje:

Még annyit kérdeznék pluszban, hogy ha BCAA helyett csak sima Leucint vennék mennyire hibáznék?

(Most olvasgattam itt egyéb kérdéseket és annyi kérdés vetődött fel hirtelen bennem)

EAA-ról is olvastam, hogy az űbereli a BCAA-t.

Szóval összegezve:

Ár/Érték kategóriában melyikkel járnék jobban? Sima Leucin, BCAA, vagy EAA?

Ha csak sima Leucint vennék sokat vesztenék az izomzatomból, vagy elég lenne az is?

2016. febr. 11. 02:00
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem ezen fog múlni.
2016. febr. 11. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
EAA jobb mint a BCAA, de annyival drágább, hogy ha több BCAAt viszel be, jobban jársz. A glutamin edzés körül, este hasznos lehet, de csak ha megvan a kaja, és az alap kiegészítők költs rá.
2016. febr. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a glutamin árát valami jobb ételre költeném, pl. bélszín, lazac vagy valami ilyesmi.
2016. febr. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megvan a rendes kaja. Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2016. febr. 12. 18:47
 6/6 A kérdező kommentje:
Úgy döntöttem, hogy kipróbálom ezek nélkül, megnézem mennyire veszítek izomból, s mennyire zsírból, aztán, ha szükségesnek érzem, beszerzem őket. (Bár ha a kaja rendben van, akkor problémám nem adódhat)
2016. febr. 12. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!