Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valaki segítene az otthoni...

Valaki segítene az otthoni edzéssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni otthon edzeni, de nem tudom hogyan kezdjek hozzá. Olvastam cikkeket a neten de még mindig nem tudom milyen eszközöket vegyek és hogy állítsam össze az edzéstervet és az étkezésemet.
2016. febr. 14. 16:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

sarga kapszula t toltsd le.

Google:Sarga kapszula pdf letöltése.

2016. febr. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Cortez70 ***** válasza:
2 szerelhető 20 kilós súlyt vegyél, húzódzkodó rudat, állítható padot, rudat és tömérdek súlytárcsát. Majd egy guggoló állványt ha van rá keret. Kaja és terv meg van a sárga kapszula című könyvben. Google: sárga kapszula pdf.
2016. febr. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Sarga kapszula es decathlon en egy ilyet vennek ehhez hasonlo van nekem mar 2 eve semmi baja nincs www.decathlon.co.hu/bm530-erosito-pad-id_8288744.html

Ehhez veszel meg sulyt meg egy egyenes es egy francia rudat esetleg ez altalab azert eleg szokott lenni

2016. febr. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Még azt szeretném megkérdezni, hogy otthon is ugyan olyan eredményt lehet elérni mint ha edzőterembe járnék?

2016. febr. 14. 16:19
 5/12 Cortez70 ***** válasza:
Ha van sok cuccod, akkor igen. Az izom nem tudja, hogy te most otthon edzel. A terhelést érzi és ha azt megadod neki és jól is kajálsz, akkor fejlődsz.
2016. febr. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2016. febr. 14. 16:29
 7/12 A kérdező kommentje:
Abban tudnál még segíteni, hogy mire figyeljek amikor a fehérje port választom ki?
2016. febr. 14. 16:30
 8/12 Cortez70 ***** válasza:
Arra, hogy 70 % fölötti fehérjetartalommal rendelkezzen, ne egy cukorkupacot vegyél, mint pl a builderes saját proteinjük.
2016. febr. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Akkor pl ez megfelel?


[link]

2016. febr. 14. 16:35
 10/12 Cortez70 ***** válasza:
Meg, de nem is kell izolátum, elég egy sima koncentrátum is vagy koncentrátum-izolátum keverék. Pl nitro pure whey gold. Vagy más márkák is vannak, mint pl mhn whey, stillmass proteinjei. Izolátumra akkor érdemes költeni, ha vagy versenydiéta utolsó heteiben vagy, vagy pedig laktózra érzékeny vagy. Persze akkor is van még más választás is.
2016. febr. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!