Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tekintélyt akarok, hogy...

Tekintélyt akarok, hogy szerezzek nagy súlyt magamra?

Figyelt kérdés

Edzek már 5 hónapja, de folyton ge*iznek velem, hogy "jaj, semmi nem látszik". Hiába magyarázom, hogy ez nem egyik pillanatról a másikra megy.. Na, 52 kilóról feltoltam magam 62-re, látszik is már, de még mindig nem az igazi. Azt akarom, hogy feszüljön a karomnál a póló, és meggondolják, hogy baszakodnak-e velem, vagy sem!


Fehérjézek, volt,hogy tömegnövit is szedtem, valószínű veszek még, csak most nincs rá pénzem. Napi 3-4x eszem, vagy 2-3x, a reggelim 4-6 szendvics a suliban, de volt olyan is, hogy 2 méretes ételhordót felzabáltam, meg hozzá még 2 szendvicset, aztán 1 tányér szénhidrátos valamit lefekvés előtt 1-2 órával, de nem akar jönni a dolog úgy, ahogy én szeretném.


70-re szeretném feltornázni magam, most vettem kukoricapelyhet, összeöntöttem szárított gyümölcsös zabbal, reggelente azt eszem, közben folyamatosan, és kitartóan edzek. Vélemények?


2016. febr. 17. 21:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ez vicces volt.

Semmit nem tudsz a kajálásról, csak eszel ész nélkül mindent. Fehérje alig van a kajádban, abból több kéne, de nem porként, hanem tojás, hús, túró szinten.

Olvasd el a Sárga Kapszula című e-book-ot és képbe kerülsz. Ingyenes, rövid, érthető.

2016. febr. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Toljad a szendvicset öcsém meg fehérjézz, és jó lesz az!
2016. febr. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Tán eddig nem fehérjéztél?:D
2016. febr. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

De fehérjézek, elolvastam abból kb 5-10 oldalt, amit még nem tudtam, vagy nem teljesen értettem, de majd átnézem még.


Eszek tojást is, csirkemellet is, halat is, de ezeket nem mindig tehetem meg. Túrót nagy ritkán eszek, max tésztán. :D Tejet iszok, a nagyon rossz minőségű szénhidrátot, mint pl: édességek, mindenféle ital, ami dugig van cukorral, azokat hanyagolom.

2016. febr. 17. 21:21
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem olcsó mulatság, napi 5-600g csirke, 10-15 tojás, 150-200g túró, lehet számolgatni havonta ez mennyi pénz. De amég ezt nem teszed meg, nem fogsz érdemben fejlődni, csak a tipikus 5 éve edzőterembe járok, de szarabbul nézek ki mint 10 éve réteghez fogsz tartozni. Kb. ez a 10 kiló (mit híztál az 5 hónap alatt) volt az, amit szar kajával lehet fejlődni, ha csak az edzésre figyelsz.
2016. febr. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos be kell látnom. Próbálok is, hó elején megy 1-2 alkalommal, de sajnos nem szegényebbeknek találták ki ezt a sportot. :/
2016. febr. 17. 21:57
 7/12 anonim ***** válasza:
Az izomzatnak mindegy, hogy húsból vagy fehérjeporból viszed be a fehérjét. Maximum az emésztőrendszerednek nem fog tetszeni.
2016. febr. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy izmos legyél sok kaja kell. Ahhoz meg sokat vadászni. Ja nem, sok pénz. Ahhoz hogy pénzed legyen, meg vagy kidolgozod a beled vagy sokat tanulsz. Na, ha ezek megvannak, akkor majd fogsz izmosodni. Nem véletlen, hogy az igazán jó megjelenésű, nem zsíros, akár évtizedeken át jó fizikumú emberek olyan helyről jönnek, ahol valahonnan dől a pénz.


Ahhoz, hogy fizikailag is a jobbak közé kerülj - nem csak mucsaröcsöge szintjén - szellemileg kell először közöttük lenni.

2016. febr. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
vagy ha anyuci apuci gazdag az is megteszi
2016. febr. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen, anyu-apu pénze is elég. Gondolod,hogy Pumped Gabo meg a többi kefefejű h*lyegyerek fizikumáért ők dolgoztak valaha?

Vagy a bikinimodell kiscsajok, akik általában egyetemre járnak és mellé még személyi edzőre és rendes étrendre meg tápkieg halmokra is van pénzük..az ő izmaikat nem a szülők vagy a pasijuk fizeti. Nagyrészt...De.

2016. febr. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!