Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 40 éves vagyok, régen gyúrtam...

40 éves vagyok, régen gyúrtam de a szívem miatt abba hagytam de megint szeretném elkezdeni legalább is gondolkodom rajta, mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Nem akarom felfújni magamat fő a minőség, lehet szó tablettákról is. A szóját nem bírom.

2016. febr. 19. 16:01
 1/7 A kérdező kommentje:
Étvágyam sincs, keveset eszek, azt sem értem hogy bírom a fizikai munkát.
2016. febr. 19. 16:07
 2/7 A kérdező kommentje:
Vagy hogy lehetne tömeget növelnem ha helyi boltból akarnám kivitelezni? De vmi étvágyra akkor is kéne vmi ami meghozza.
2016. febr. 19. 16:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet felfújni magad, maximum kompresszorral. Mi baja a szívednek?
2016. febr. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak annyi hogy könnyen fáradok, néha fájdogál is. Valószínű inkább valamit szedni fogok étvágyra legalább súlyom legyen.
2016. febr. 19. 18:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Alapból én se eszek sokat, mégis zsíros vagyok például. Meg elvagyok 3 szendviccsel, pedig még csak 17 éves vagyok. Étvágynövelőt szerintem ne szedj, hanem rendszeresebben étkezz, ha teheted és ha komolyan gondolod, akkor tervezz előre. Ha nem esik jól nem kell tömni magad kajával szerintem, max nem szedsz fel túl sok izmot, de attól még edzhetsz. A szív problémát azt megállapította az orvos? Mert ha igen, akkor én beszélnék vele erről az egészről, hogy mennyire ajánlott a kemény edzés ilyen panaszokkal. Ezt semmikképp nem szabad szerintem elmulasztani. Még szerintem akkor sem, ha egészséges az ember.
2016. febr. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ez a tömeget akarsz teória azért rossz ötlet mert ott egy ki tudja milyen beteg szív,aminek a jelenlegi állapot és testsúly is kihívás a leírás alapján,erre nagyobb tömeget akarsz,vagyis a sza-r ketyegődnek nem elég a jelenlegi tömegen keringetni a vért még nagyobban kellene erőlködnie.

vizsgáltasd ki magad és majd az orvos javasol az állapotodhoz illő tevékenységeket és edzésen elért max pulzust is mond.

2016. febr. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem voltam orvosnál, nem szeretek hozzá járni, kórházba meg pláne nem. Kösz az infót mindenkitől. Nos egyszer ha belekezdenék úgy is rájönnék hogy bírom vagy hogy nem.
2016. febr. 25. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!