Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 1 hónapja kezdtem a tömegnövel...

1 hónapja kezdtem a tömegnövelő étrendet? Jó e ez így?

Figyelt kérdés
Egy hónapja kezdtem a tömegnövelő étrendem 60 ról 61,5 kg ra híztam, ez jónak számít vagy csökkentsem a ch-t és növeljem a kardiot ? Kívülről látszik izmosodtam azt veszem észre. De nem tudom hogy jó e ez így. 15 f napi 180 ch-t viszek kb be + 120 g körül fehérjét + edzésnapokon reggel tömegnövelő por edzés után fehérje por.

2016. febr. 19. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Reggel (és semmikor) nem jó a cukorkupasz tömegnövelő. Hagyd a fenébe, edzés után rakj komplex CH-t a fehérjéhez (zab, rizs pl.)


A súlynövekedés mértéke teljesen oké.

2016. febr. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Reggel ne igyál tömegnövelőt, ha nem akarsz cukros lenni, ez a ch nekem diétához is kevés az elején, nemhogy tömegelni.
2016. febr. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jol van akkor eladom :D igen azt mondod kevés ? akkor növelem majd úgy 250-300 jó lesz?
2016. febr. 19. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!