Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik táplálékkiegészítő...

Melyik táplálékkiegészítő fehérjét ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Lassan 6 hónapja ,hogy elkezdtem edzeni.A gyerkőcök miatt sajnos csak otthoni edzést végzek súlyzókkal.Így is szépen látszanak az izmaim,de olyan mintha megállt volna egy szinten.Ezért szeretnék valami jó fehérjét kipróbálni,csak tanácstalan vagyok ebben.

2016. febr. 19. 20:08
1 2
 1/20 Sowilo ***** válasza:
50%

A fehérjével annyit érhetsz el, hogy több fehérjét viszel be. Ezt ugyanígy elérheted egy megfelelő étrenddel. Leírnád, mit szoktál enni, és mennyit?


Egyébként ha a tápkiegeket nézzük, nincs olyan, hogy jó fehérje. Mindegyik jó, mivel mindegyikben megvan minden aminosav, maximum máshogy van ízesítve, meg más a márka, de ugyanaz. A lehető legolcsóbbat érdemes venni, amit találsz, kivéve, ha számít az íz, és a presztízs. A tévhittel ellentétben még a szójafehérje is tökéletes, ha bírja a gyomrod.

2016. febr. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Szia!Naponta eszem tojást,sajtot,joghurtot,zöldséget ,gyümölcsöt.Hús félét inkább disznóhúst eszem.A csirkemellt nem tudom megenni mert a gyomrom fáj tőle,a halhúsra allergiás vagyok.
2016. febr. 19. 20:25
 3/20 Cortez70 ***** válasza:
Több hús, tojás, túró. Tápkiegből tejsavóprotein, pl mhn whey, stillmass 80, myprotein impact.
2016. febr. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Így van, kaja, kaja és kaja a legfontosabb. Fehérje amiket Cortez írt hibátlanok.
2016. febr. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
90% SOY PROTEIN ISOLATE?Ezt ismeri valaki?
2016. febr. 19. 20:37
 6/20 Cortez70 ***** válasza:
Én hanyagolom a szóját. Tele van fitoösztrogén hormonnal, allergizáló anyagokkal, kisebb a biológiai értéke (bv érték), a legtöbb az génmódosított szójából van, szar az íze, állaga is és még puffaszt is. Kb ennyi. Tejsavót vegyél inkább.
2016. febr. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2016. febr. 19. 20:52
 8/20 Sowilo ***** válasza:

Cortez válaszából annyi igaz, hogy szar az íze és az állaga.


A fitoösztrogén növényi hormon, az emberi szervezetre nincs hatással. A biológiai értékes dolog is érdekes, mert amíg minden aminosav megvan benne, semmivel nem rosszabb fehérje, mint bármi más. A gmo miatt meg max addig aggódsz, amíg meg nem tudod, miféle hormonkezelt tehénszörnyekből jön a tejsavófehérje. :D

https://www.youtube.com/watch?v=RfFijCIoq8E


Persze vehetsz tejsavót is, ha akarsz, tényleg jobb az íze.

2016. febr. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Cortez70 ***** válasza:
2016. febr. 20. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 clint ***** válasza:

Bármilyen protein jó amit boltban veszel.

Én a stillmast hanyagolnám.

2016. febr. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!