Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mitől van, hogy hasmenésem...

Mitől van, hogy hasmenésem van az összes táplálék kiegészítőtől?

Figyelt kérdés
Rengeteg fajtát kiprobáltam már és egyszerüen nem tudom milehet az oka 3-4 nap után elkezd menni a hasam.

2016. jan. 26. 22:14
1 2
 1/11 Cortez70 ***** válasza:
Ha proteinporra gondolsz, akkor sokan az édesítőket nem tolerálják vagy azt a kis tejcukrot ami még ezekben van. Lehet váltani tejsavóról pl egg proteinre vagy marhaproteinre. Már ha a fehérjére értetted.
2016. jan. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem egyértelmű, hogy milyen tápkieg. protein, tömegnövelő, kreatin? Tejsavófehérje okoz egyeseknél hasmenést, válts marha protira.
2016. jan. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Véletlenül nem mindet tejjel iszod?

Biztosan nem, de a gyakorin vagyunk, itt mindenre rá kell kérdezni...


Miket próbáltál ki eddig? Milyen étrended van?

2016. jan. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
hasmenés a c-vitamintól? szép
2016. jan. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Fehérjékre és tömegnövelőkre gondoltam és a tejcukor érzékenység nem lehet mert a marhától is megy a hasam.
2016. jan. 27. 00:02
 6/11 anonim ***** válasza:
Egy gyártótól voltak? Mert akkor simán lehet hogy ugyan az a fajta édesítő volt benne, amitől megy a hasad.
2016. jan. 27. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Esetleg megpróbálkozhatsz olyannal, amiben van plusz emésztőenzim, ha eddig nem olyat ittál. Vagy vehetsz külön enzimet is, hátha az emésztésével van a problémád.

A marhát inkább hanyagold. A tojásfehérje sokkal jobb, bár ízesítettben ritka, ami nem biztos, hogy hátrány, viszont kell hozzá turmixgép.

2016. jan. 27. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Több gyártótól is probáltam már és jó minőségűeket vettem.
2016. jan. 27. 14:15
 9/11 anonim ***** válasza:
Az hogy jó minőség, nem jelenti azt, hogy nem hajt az édesítő. Nézd meg az összetételük.
2016. jan. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Cortez70 ***** válasza:
Próbálj ízesítetlent inni.
2016. jan. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!