Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehet dupla adag fehérjét...

Lehet dupla adag fehérjét 2*21g bevinni egyszerre?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt olvastam, hogy az optimális fehérjebevitel a 30g-os adagoló, amiből 21gramm szokott lenni a fehérje.


Valami olyasmi miatt,hogy ennyit tud feldolgozni? beépíteni? a szervezetünk. Nem tudom, hogy igaz-e, de ha valaki 70kg, meg ha valaki 120kg akkor csak van különbség, nem?



Lehet 2 adag fehérjét bevinni egyszerre vagy kidobott felesleg a 2. adag?



2016. febr. 21. 07:31
 1/7 Cortez70 ***** válasza:
100%
Mehet simán. Eleve nem úgy van, hogy egyszerre szívódik fel a fehérje hanem fokozatosan megy a véráramba. Megemészted mindet, nem csak 20 grammot. Én mindig két adagot nyomok. Reggel is a zabhoz.
2016. febr. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is, sőt van hogy 30 adag is bemegy (ha sokáig nem tudok kajálni valami miatt, 1-1 adag tejsavó-kazein-tojásfehérje).
2016. febr. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Cortez70 ***** válasza:

30 adag az komoly. Annyit gömb sem tol. ;)

Bocsesz Saxx, de muszáj volt leütni. ;)

2016. febr. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A táplálék a bélrendszerbe marad azthiszem még vagy 12 órát legalább, miután kiürült a gyomorból, és ott (is) szívódnak fel belőle a tápanyagok, szóval megehetsz te akár fél kiló csirkét is egyszerre, mind a 100g fehérjét meg fogod emészteni.
2016. febr. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet a sokáig kajálást úgy értette, hogy napokig nem tud enni, azért kell 30 adag. :D
2016. febr. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Cortez70 ***** válasza:
Elírta Saxx. Amúgy a gömb nevű válaszoló napi fél kilót tol csak porból. Neki az jött be. Nekem nem bírná az emésztőrendszerem a sok turmixot.
2016. febr. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
El, rohadt számokat nem tudom mobilon írni, új telo, windows rendszer, 3 adag akar lenni.
2016. febr. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!