Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 185 cm es 61 kg os 15 éves...

RuniShen kérdése:

185 cm es 61 kg os 15 éves fiú gyerek vagyok és gondolom ti is arra gondoltok hogy pálcika vagyok. És ezért elkezdtem "gyúrni" és menyi fekvt kéne meg csinálnom és felülést hogy kocka hasam legyen és jól mézek ki? Amúgy nincs sok zsír a hasamon.

Figyelt kérdés
Kocka has
2016. febr. 21. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Fekvőtől nem lesz kockahasad, felüléstől se. Rendes hasgyakorlatok, meg kaja, mert konkrétan pálcika vagy, a hasizmod nagyon pici és ezért nem látszik / alig látszik most, nem a zsír miatt. Mellesleg inkább menj a terembe és eddz mindenre, majd később megköszönöd magadnak.
2016. febr. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát nem csak felülésezek és fekvőtámaszozok hanem androidos telefonomra szedtem le 2 appot egyik az a Push-ups a másik pedig a Caynax A6W és ezek ütemezve irják hogy mit kell. De amúgy a push upsos az olyan hogy lekell teni a földre a telefont és az orromal benyomni és az rossz ha még azt nem anyira tudom megcsinálni? Csak úgy tudom ha felteszem a lábam az ágy szélére.
2016. febr. 22. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!