Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Meddig áll el a sült csirke?

Meddig áll el a sült csirke?

Figyelt kérdés
Egy grillezett csirkemell valahogy megmaradt csütörtök estéről a hűtőben. Ma még ehető? Megszagoltam, de nincs büdös szaga.

2016. febr. 22. 13:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én lazán megenném.
2016. febr. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha nem büdös elméletileg igen.
2016. febr. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Oké, megettem.

Az íze kicsit másabb volt, de most már mindegy :D

2016. febr. 22. 15:53
 4/9 anonim ***** válasza:
Csüt. este? :S Én nem enném meg, akár büdös, akár nem. Amit csüt. este készítek húst, és beteszem a hűtőbe, legkésőbb szombat este eszem meg. Vasárnap már megy a kutyának, hétfőn még annak se. De nem vagyunk egyformák... :D
2016. febr. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem lett végül bajom tőle.
2016. febr. 23. 10:32
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én vasárnap sütöm meg a kajámat péntek estig előre, tény, hogy a pénteki már száraz és vattát köpök tőle, de baja nincs semmi.
2016. febr. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
15%
Ezt hívják simán igénytelenségnek. :)
2016. febr. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem mondanám igénytelenségnek, van aki egyszerűen nem szeret pazarolni, ha a kaja nem romlott, én nem enném meg, de van aki azt mondja, sokan örülnének ha rosszabbat, de legalább ehetnének, és megeszik.
2016. febr. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6%
Nem erről van szó... Nem azt mondta, hogy azért eszi meg, mert van aki örülne neki ha ilyet vagy ennél rosszabbat ehetne. Neki van pénze kajára, jó minőségű kajára, meg is csinálja egész hétre. Saját maga írta le, hogy azért eszi meg pénteken a vasárnapi kosztot, mert egész hétre csinál kaját. Magyarul lusta, és olyan szinten igénytelen saját magára és az ételre amit megeszik, hogy inkább megcsinálja vasárnap, mint hogy kedden és/vagy csütörtökön nekiálljon sütni/főzni frisset. Ez pedig igénytelenség meg lustaság kombinációja, semmi más.
2016. febr. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!