Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek a Supradyn milyen...

Szerintetek a Supradyn milyen multivitamin?

Figyelt kérdés
2016. febr. 25. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
gyengusz
2016. febr. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer csináltam egy táblázatot a multikból, és ezek a "kommersz" multik eléggé leszerepeltek azokkal szemben, amiket a testépítő boltokból lehet szerezni. Árukhoz képest elég kevés hatóanyagot tartalmaztak.
2016. febr. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Es ha kiegeszitem plusz c vitqminnal, d3 vitaminnal, halolajjal esmagneziummal?
2016. febr. 25. 13:33
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
A supradyn nem egy multivitamin hanem ásványi anyagokat tartalmazó formula
2016. febr. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24%
Gyenge, papagájnak jó.
2016. febr. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 tomika36 válasza:
21%

Drágább mint egy kiló alma! Ja és az alma talán egészségesebb is!

- Tele van nyers rosttal <-> a supradyn nem!

- Tele van kötött vízzel <-> a supradyn nem!

- Tele van ásványi anyaggal <-> a supradyn nem!

- Tele van természetes vitaminnal <-> a supradyn nem!

Nem tudom miért hiszik az emberek, hogy ha többet fizetnek, akkor jobb lesz? Értem én, hogy egyszerűbb bekapni egy bogyót, mint megmosni, kimagozni, sőt megrágni... de akkor is.

Bekapjátok ezeket a mesterséges szarokat, utána meg panaszkodtok, hogy székrekedésetek van! Mert nincs rostbevitel a szervezetbe.

Egyél gyümölcsöt. Jobban jársz ha elrágcsálsz egy répát (tele van B-provitaminnal csak napozni kell utána egy kicsit), almát, vagy ősszel aszalsz egy kis szilvát vagy egyéb gyümölcsöt. A természet mindent megad! Akkor minek fizetsz műkajákra, mesterséges vitaminokra súlyos dollárokat?

Nálunk a gyerekek is minden nap esznek akár aszalványt, akár szezonális gyümölcsöt mert így neveltük őket. Nem is vagyunk betegek. Ha kicsit meghűlünk, az ősszel szedett és leszárított csipkebogyóból készítünk teát. Meglepődnél milyen jó, és mennyi energiát ad!

És akkor nem beszéltünk a saját eltevésű lekvárokról, ami ha nincs szakká főzve szintén nagyon jó vitamin és rost forrás, a kulináris értékéről nem is beszélve.

Egy a lényeg, az ősz a betakarítás ideje. De mindig van lehetőség a szezonális termékek ínségesebb időre való eltárolására. Pl.: eperszezon, cseresznye szezon stb.


Munka van vele, nem mondom, de milyen jó télen levenni a polcról és a gyerekek elé rakni. Nem pedig letudni egy mesterségesen előállított pirulával.

Az a kis munka, amivel elkészíted magadnak, hidd el megéri a fáradtságot.

2016. febr. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Amennyiben táplálékkiegészítőt szeretnél szedni, minden esetben tájékozódj, és csak olyat vigyél be szervezetedbe, amelyik nem szintetikus.

Igen azzal egyetértek, hogy szükségünk van a rostokra ezért fogyasztani kell zöldséget, gyümölcsöt, de gondoljátok el, hogy abban a banánban, narancsban,stb amit külföldről hoznak, úgy hogy zölden szüretelik le és különböző eljárásokkal érlelik, azokba mennyi vitamin tartalom van ? A Gödöllői egyetemen végeztek egy kutatást a zöldségek, gyümölcsök vitamin és ásványi anyag tartalmáról aminek utána tud mindenki nézni, megdöbbentő. Gondoljátok el, hogy mennyi szintetikus szemetet viszünk be minden nap a különböző élelmiszerekkel, ezért mond azt, hogy szükségünk van a táplálékunk kiegészítésére, de csak minőségi, természetes termékekkel :)

2016. febr. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Napi vitamin ásvány anyagoknak az alábbi csomagot tudom ajánlani:

Daily Formula (100 tabletta) - 2610 Ft / 26 Ft/kap.

Vitamin C (1000 mg)(500 kapszula)-5000 Ft / 9,98 Ft/kap.

Omega-3 (500 kapszula) - 5000 Ft / 14 Ft/kap.

Innovita Szerves Vas 100db - 1727 Ft / 17,27 Ft/kap.


Egyéb omegák szükségességéről itt is tudsz olvasni:

[link]

[link]


Akármilyen vitamint is szedsz, statisztika szerint a normál limitet nem érdemes felcserélni lóadaggal. Ahelyett hogy segítene elkerülni az adott betegségmizériát, még hozzá is járul.

Matekoltam mi merre mennyi, és ezt raktam össze magamnak, egyedül a C vitamin lépi át a normát és az egész havi 2700-2800 körülre jön ki.

Cirka 34000/év szerintem barátinak mondható.

2016. márc. 2. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!