Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Gyógyszertárból tudok venni...

Gyógyszertárból tudok venni szteroidokat?

Figyelt kérdés
Nem tudom honnan tudnék szerezni,de ezek ugye gyógyszerek szal gyógyszertárba lehet venni nem?Csak nem nagyon tudom milyet kéne,nyárra akarom kigyúrni magam.Egy eladó mennyire tud ajánlani valamit,vagy ért hozzá egyáltalán?Holnap le akarok menni csak nem akarom hogy hülyének nézzenek.

2016. febr. 26. 00:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
És mielőtt eszedbe jut. ha van jó barát háziorvos, akkor sem kapsz, mert nyolcmillió kivizsgálás kell hogy felírjanak.
2016. febr. 26. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Kérdező, de, hülyének fognak nézni.

A szteroidokkal a szervezet egyik legkifinomultabb és legösszetettebb rendszerébe, a hormonrendszerbe készülsz belerondítani. Nyilván ilyen szereket nem lehet vény nélkül beszerezni, különben minden hülye ezeket venné, és a TB-ra óriási többletterhet róna az ápolásuk.

2016. febr. 26. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
"A nandrolon tartalmú készítményekkel (Retabolil) történő visszaélések esetén (izomtömeg-növelő ún. anabolikumként, nagy adagban való alkalmazásnál) súlyos hormonális, az anyagcserét érintő és pszichés mellékhatásokkal kell számolni." Mellékhatások: Férfiaknál mellek megnagyobbodása, spermiumok érésének gátlása, libidóváltozás, hányinger, hányás, étvágycsökkenés, epepangás, sárgaság, pattanásos bőr, nátrium és vízvisszatartás, vizenyő, emelkedett szérum karbamid szint, magas kálciumszint. A májfunkciós próbák eredménye pozitív lehet. Májtumort észleltek hosszantartó szájon át szedhető C17-alpha alkilált anabolikus (testfelépítést elősegítő) szteroid adagolása következtében.
2016. febr. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
lécci vedd már fel a beszélgetést hangfelvételre és töltsd fel valahová aztán ide linkeld be.
2016. febr. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
"lécci vedd már fel a beszélgetést hangfelvételre és töltsd fel valahová aztán ide linkeld be." először is az légyszi!Másodszor,ma voltam,nem vettem fel.Egyszerűen csak mondtam hogy lejárok gyúrni és szeretnék nyárra normálisan kinézni hogy megnézzenek a strandon stb...Mondtam hogy nem nagyon értek ezekhez de szeretnék venni valamilyen szteroidot,és hogy nem e tudna valamit adni ami oda csapna.Erre furán nézett,kicsit lecsesztt hogy miért szórakozok velük.Nem nagyon értem ebbe most mi van de mindegy,utána mondta hogy nincs is náluk meg ezek amúgy is vényköteles szerek és nem adhat ki ilyet.Azt mondta elég veszélyesek és hogy mennyek orvoshoz majd ők elmondják mennyire gáz stb... nem tudom miért ilyen sóher bzik,ez kb olyan mint hogyha bemennék egy boltba azt nem adja el nekem a kólát mert egészségtelen.Nem tudom miért ilyen gyökerek :(
2016. febr. 26. 22:33
 16/20 anonim ***** válasza:
A szteroid használatot az emberek többsége afféle ördögi mágiának tekinti, mert mindenki azokra alapozik akik túlzásba vitték, bajuk lett, mert nagyon sok ilyen van. Utánanézhettél volna jobban mielőtt kérdezel, a szteroidok a versenyzőknek valóak, attól nem leszel izmos, a kemény edzéstől a tudatos táplálkozástól leszel izmos, ha szteroidot használsz az abban segít hogy kétszer annyit tudj dolgozni 2x. A munkát nem pótolja semmi, csak segíti, ez abban segít hogy többet dolgoztathasd a tested, és gyorsabban regenerálódj.
2016. febr. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Holnap meg menj be a korhazba, hogy adjanak neked kokaint mert hetvegen nagy buli lesz. Ha barmikor a jovoben csinalsz majd egyszer egy IQ tesztet legyszives ird mar be ode majd az eredmenyt.
2016. febr. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Buta vagy, gyerek! Nem gyökerek, nem sóherek, ezek veszélyes kémiai anyagok, amik hazavágják a szervezetedet, mert nem a normális működés részei. Ha hipót akarnál inni hobbiból, akkor azt is oda kéne neked adniuk? Nem adhat ki veszélyes szereket egy állam a polgárainak azok kényére-kedvére! Komoly megbetegedést okozna, amiből egyáltalán nem biztos, hogy ki tudnál mászni. Nem véletlenül hullanak a fiatal focisták, mint a legyek. Ha jól akarsz kinézni, arra nem a dopping a módszer, hanem a sport!
2016. febr. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Mintha a rendőrségre mentél volna be, hogy adjanak negyek egy pisztolyt önvédelemre. Azok is "sóherek" és nem adnak :(
2016. febr. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

*neked


egyébként nem tudom eldönteni, hogy trollkodsz vagy elbutított a média. A szteroid nem egyenlő az izommal.

2016. febr. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!