Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményed a Full Force-o...

Mi a véleményed a Full Force-os Glutaminokról, BCAA-król?

Figyelt kérdés
Ahogy látom ezek a legolcsóbbak a piacon azok közül amiknek "neve" van. Megérné rá beruházni? Pl az L-Glutamin-ból ugyan az a mennyiség 2500-al olcsóbb mint a Biotech-es a Scitec-hez viszonyítva meg már 3500-at spórolnék. Rosszabb ez annyival amennyivel olcsóbb? Szerintem kipróbálom a diéta elején ezeket később pedig ha szükséges akkor váltok a komolyabbra. Azért ha valami oltári nagy baj van velük vagy van valami építő jellegű hozzászólás akkor szívesen fogadom az infókat!

2016. febr. 27. 09:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Senki nem mondta, hogy a vateráról vedd a cuccot. Külföldön valószínűleg többen fogják ismerni a myproteint mint a két itthoni márkát. A stillmassről nem tudok nyilatkozni, de elég sokan esküsznek rá.

A Fullforce a Scitec alsó kategóriás cucca, ezért nyomatják ezt is a builderen. Nyugodtan megveheted, de létezik jobb ár/érték arányú cucc a piacon. Bunnyt konkrétan szponzorálja a Scitec, ezért nyomatja, hogy nem szabad olcsót venni. Egyébként a builderen is kapni myprotein cuccokat.

A Scitec is tele van bullshit termékkel és reklámmal. Mikor bereklámozzák a tömegnövelőt, hogy kevés cukor van benne, aztán rak bele mutatóba valami normál CH-t, meg teletömi maltoval, ami kb. ugyanaz, mintha cukor lenne benne. Rá tudja írni, hogy 20-30 féle összetevő, de közben a legtöbből olyan kicsi dózis van benne, hogy hatása úgysem lesz. Ez egyébként az összes márkás terméknél szokás. Na meg ott vannak a valódi bullshit cuccai, mint a mastodon és hasonlók.

A Scitec és Biotec a marketingre épít. Szép csomagolás, hosszú összetétel lista, és millió plakát és hirdetés minden konditeremben, kieg áruházban, stb. Rengetegen nem is látnak tovább ennél a két márkánál.

Régen volt egy konditermünk, és valaki ragasztott ki Sciteces reklámokat újságokból. Oda van írva, hogy 8 hét, +8,5 kg, két fénykép valamelyik szponzoráltjukról, mindkét képen tök száraz. Nyilván elérhető ez egy scitec kieggel, vicc az egész. Én emiatt kerülöm a Scitec cuccokat, mert gusztustalannak tartom a marketingjüket, azt pedig főleg, hogy titkolni próbálják, hogy magyar cég. Az áraikat is inkább az külföldi termékeke szintjére lövik be. Egyébként a minőségébe nem tudok belekötni, ezt-azt azért próbáltam tőlük, és teljesen elégedett voltam vele.

2016. febr. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ja, és a ruházati példához egy kis off: Életem legjobb minőségű ruháit gyakran piacon vette nekem anyám (Revans, stb.). Jelenleg a legjobb minőségű pólóm egy Running márkájú magyar cucc, az összes drága márkás pólómat lepipálja minőségben, és fele annyiba került.
2016. febr. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
jó buta vagy. Pont hogy MEGTUDOD NÉZNI, hogy mi a tököm van a termékbe, míg scitecnél mindenbe csak mátrixok vannak, mert az jól hangzik. Nembaj, legyél buta, költsél el egy rakás pénzt feleslegesen, elvégre a te pénzed és te cseszed el úgy, ahogy akarod. De legalább a hülyeséget ne terjeszd közbe
2016. febr. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Senki se mondta hogy olcsón kapsz minőséget,hanem hogy olcsóbban ugyanazt a minőséget.

"Nem a márka fontos hanem a minőség!" Én is pont erről beszéltem eddig.

És ki beszélt neked pár hónapos cégről?:D Azzal hogy a ló túlsó oldalára esel és úgy ellenérvelsz nem lesz igazad.

A kezdő laikus pont hogy azt veszi meg amit legtöbbet látott reklámokból,vagy scitec-et vagy biotech-et fog venni,mint ahogy a legtöbb ember,nem azt mondom hogy azok szarok,minőségiek,de drágábbak mint a többi jó táplálékkiegészítő!És pont erről beszéltem neked hogy meg kéne nézni hogy mi van benne,alapból nem veszünk tömegnövelős fehérjét mert alig van benne fehérje és szénhidrátot fele annyiért veszel a boltba.A tudatos vásárló SEHOL nem vesz tömegnövelős fehérjét!!!


"Van e benne kreatin? BCAA? Azt se tudja mi az. A másik termék 8000 ez csak 5000"


Pont ezt mondtam hogy meg kell nézni hogy mi van benne és az alapján választani,az előző válaszomba írtam hogy elég ha az összetevőket megnézed és az alapján vásárolsz,most meg ideírsz egy ekkora fa.szságot?


" Nekem feleslegesen magyarázzátok hogy az olcsó táplálék kiegészítő ugyan olyan jó mint a drága."


Nem olcsó,ez alapból relatív hogy kinek mi az olcsó,azt mondjuk hogy az OLCSÓBB ugyanolyan jó tud lenni mint a drága biotech meg scitec.


Megint írom a márka le van szarva,2 dolgot kell nézni,árat és a minőséget,ezt az összetétellel tudod ellenőrizni,ott van a C vitaminos példa.

2016. febr. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ha mar ennyire a minőségről beszelsz vedd a scitecet ne szarozz ilyen full forceokkal ki ismeri azt? A bajotecset is hagyd a szkájtek drágább=jobb
2016. febr. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Regebben vateraztunk haverokkal tobben. Egy termek mindig 2x volt felrakva, ugyan azzal a keppel meg szoveggel csak egyszer x ezer forintert, ezt megvettek a prolik, egyszer meg 1,5x ezer forintert ezt meg megvettek a hozzad hasonlo sznobok, mert ugye a dragabb az jobb. Es mindenbol a dragabb fogyott jobban. Ugyan ezt csinalja mindenki. Attol, hogy dragan adjak ugyan azt elhiszed, hogy az minoseg.
2016. febr. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Szegény gyerek már nem is tud mit írni :D
2016. febr. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 - palilaci - ***** válasza:

Többiek jól érveltek, de egy ilyen agymosottal mit lehet kezdeni?

Na ennyit a minőségről:

[link]

2016. febr. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Szegény gyerek valóban nem tud írni ha nincs módja egész nap a gyakorikérdéseken nethuszárkodni.

Elkezdtem most össze szedni a gondolataim de azt érzem hogy bele fáradtam...

Egy egyszerű kérdést tettem fel. A 15-ből talán 2 válaszban érkezett ezzel kapcsolatban értékelhető kommentár. Nem érzem hogy az én posztom lenne elmagyarázni itt az embereknek hogy a "sose hallottál róla cég" negyed annyiba kerülő termékeit messziről kerülni kell. A vaterás megoldáson csak a fejemet tudom fogni... Biztos azért olcsóbb mert leesett a kamionról vagy mert valaki megvette nem ízlett neki és a további 10 termékkel együtt feltette hogy próba szerencse.

Az én konklúzióm az hogy a minőséget nem szarért húgyért adják hanem igenis meg kell fizetni. Ha valaminek neve, márkája van azt a minőségi sikeres termékeinek köszönheti nem pedig a plakátjainak.

Kedves Pali.. ha én agymosott vagyok akkor te zsidó:'D Spórolsz amennyit csak lehet a tápanyagokon. Ezeket könnyen rövidre lehet ám zárni ennyivel...hogy agymosott és hozzá linkelni valami cikket de hagyjuk is. Ha valaki szükségét érezné még annak hogy írjon még valami kommentárt nyugodtan tegye. Elolvasom. Ha ez megtörtént törlöm a kérdést. Feleslegesen van itt hisz semmit sem tudtunk meg a fent említett termékekről. Részemről befejeztem. Nem szükséges hogy az enyém legyen az utolsó szó.

2016. febr. 28. 10:59
 20/20 - palilaci - ***** válasza:
Latom a cikket nem olvastad el, vagy ha igen nem sikerult ertelmezni.
2016. febr. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!