Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen táplálékkiegészitőt...

Milyen táplálékkiegészitőt ajánlotok?

Figyelt kérdés

Van egy tömegnövelőm, ami 35% tejsavó, 45g szénhidrát (fele malto, fele dextróz), 5g kreatin, 2,5g taurin, 10g BCAA, 7g glutamin van benne, és vitaminok.

Ezen kivül tudnátok mondani olyan kiegészitőt, amit vehetnék még?



2016. febr. 26. 19:44
 1/5 A kérdező kommentje:
Eddig egy vitamin komplexet néztem, mivel az is fontos, de annyi pénzem nem lenne rá egy hónapra. Scitec Multi-Pro Plus-t láttam, 30 pack, de úgy van neki értelme ha csak minden második nap fogyasztok el egyet?
2016. febr. 26. 19:51
 2/5 anonim ***** válasza:

Etrend edzes rendben van?

Mert ha valamelyikkel gond van akkor a sok csili vili kiegeszito mehet a levesbe

2016. febr. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Így van, étrend első, tömegnövelő helyett fehérjét+gyors ch-t vettem volna, Multi Pro oké.
2016. febr. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia. A Vitamincsomag lett volna a legfontosabb, utána sokadrangú a tömegnövelő. (Cukorbomba)


Lesd meg ezt a videót a tápkiegekről. A sorrend segíthet.


https://www.youtube.com/watch?v=B8pkw1HVxec

2016. febr. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, edzés, étrend rendben van. Már régebben vettem kiegészitőket, de abbahagytam, mert gyűjtöttem másra.
2016. febr. 27. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!