Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan edzek otthon?

Hogyan edzek otthon?

Figyelt kérdés
1 db kézisúlyzóm van ,úgy szeretnék edzeni ,hogy később ne fáljanak az izületeim.Próbálok fehérje dúsan étkezni ,de szerintem amilyen gyakorlatokat csinálok az nem elég.A nyújtás és bemelegítés fontosságával tisztában vagyok.Összefoglalva arra lennék kiváncsi ,hogy milyen gyakorlatokat végezzek és mire figyeljek a végzésük közben.
2016. febr. 28. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Fegyencedzés könyvet szedd le. Minden benne, ami neked kell.
2016. febr. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Súlyzóval már előrébb vagy valamennyivel, tudsz vele bicepszezni is, evezni is, vállra is, tricepszre is edzeni, nézz utána neten, találd fel magad, sokat számít ám a súlyzó, ha van.
2016. febr. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elég jól elboldogulsz a neten található infókkal szerintem, nem nagy titok, hogy melyik izomcsoportra milyen gyakorlatok vannak, amikhez elég egy kézisúlyzó... Hogy konkrétan miből mit és mennyit csinálj, arra kiindulópontnak ott vannak az edzéstervek, de szerintem ezt mindenki összeállítja, kitapasztalja, olykor átvariálja magának. A helyes végrehajtásról is vannak videók.

1 kézisúlyzó nekem kissé karcsú lenne, vállra pl. nekem kell kettő, de lehet, hogy nem értek hozzá, szerencsére vannak kézisúlyzójaim, csak ma jöttem rá, hogy 2x9 kg az gyönge kezdőnek is vajmi kevés, ha nem akar csillió ismétlést, de miért akarna...? Persze van, aki saját testsúlyos edzéssel is elvan, legalább az elején.


Milyen az edzésed? Biztos rájönnek a nálam tapasztaltabbak valamire, ha leírod.

Az étrend döntő fontosságú, bizonyos mennyiségű fehérje kell, nincs mese, mi a gond vele? Vagy azért túl alacsonyra sosem mész, csak nem vagy mindig szerinted elég magasan?

2016. febr. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!