Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzés közbeni aminosav bevitel?

Edzés közbeni aminosav bevitel?

Figyelt kérdés
Szóval ezt hogyan szokták csinálni?Megcsinálják a turmixot és azt iszogatják edzés közben vagy random pl az edzés közepén lehúzzák az egészet?
2016. febr. 28. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
10 gramm BCAA, én meginnám edzés közben.
2016. febr. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%

Nagyon hasznos válasz, béka. :)

A kérdés az volt, hogy edzés közben hogyan igya meg, kortyolgatva vagy egyszerre.


Semmi jelentősége nincs, ahogy neked jobban tetszik (amúgy is teljesen fölösleges szabad aminosavakra költeni hobbi szinten).

2016. febr. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Húzóra :D
2016. febr. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én mikor ittam belement 1 liter vízbe, az edzés alatt elfogyott szépen és kész
2016. febr. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én edzés előtt szoktam a BCAA + glutamin kombót lehúzni húzóra. Kb. 30 perc amíg érezhető lesz.


Edzés közben nem bírom az édeset, csak a vizet.

2016. febr. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Érezhető lesz? Mi a fenét érzel tőle?
2016. febr. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én sokkal jobban bírom az edzést (mind intenzitásban mind erőben) a glutamintól. Na persze nem csodára kell gondolni, de érezhető a különbség pl. egy lábedzésnél.
2016. febr. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Ez attól is függ mennyit edzel. Például egy 45-50 perces edzésen én feleslegesnek gondolnám az aminósav bevitelt.

Ha van tegyük fel egy 2 órás lábedzésed, na ott már fáluton bedönteni 10gramm BCAA+10gramm Glutamint akár érdemes is lehet.

Edzés előtt inkább Beta alanint és Arginint fogyasztanék.

2016. febr. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!