Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen táplálék kiegészítőt...

Milyen táplálék kiegészítőt használjak?

Figyelt kérdés

180centi vagyok és 65kiló, nehezen hízó típus. Szüleimmel élek és még tanulok így az étrendet csak részben tudom betartani. Egy hónapja járok konditerembe és segítséget szeretnék kérni, milyen kedvező árú táplálék kiegészítőt tudtok ajánlani a gyorsabb fejlődés érdekében?

A válaszokat előre is köszönöm!



2016. febr. 29. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Van étrended?
2016. febr. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bocs, nem olvastam végig.

Ha mindenképp akarsz venni, akkor multivitamin és egy tejsavófehérje+szénhidrát.

2016. febr. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Konkrét sajnos nincs, ebédre változó amit édesanyám éppen főz, de mindig tartalmaz húst általában csirkét vagy marhát. A többi étkezésben igyekszem tojást és túrót enni, napközben gyümölcsöket, de semmit sem mérek ki pontosan. Egy nap 5-6 étkezésem szokott lenni. Sajnos nem megoldható, hogy külön legyen rám főzve.
2016. febr. 29. 22:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy multivitamin lenne az alap, és egy tejsavó ha belefér, pl Myprotein Impact Whey, MHN Whey.
2016. márc. 1. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2016. márc. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!