Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kokszosok, hozzátok szólnék (! )?

Kokszosok, hozzátok szólnék (! )?

Figyelt kérdés
Mi vett rá titeket arra, a nagy lebeszélés ellenére, hogy na most eljutottam arra a pontra hogy belekezdek a kúrába?
2016. márc. 2. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
2016. márc. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem gondolkodnak, vagy pénzt tudnak belőle keresni. Megjelenés, vagy kidobóként dolgozik ilyenek.
2016. márc. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az embereknek sokszor annyira fontos valami, hogy egetverő marhaságokra is képesek. Mintha sok embert nem érdekelne az egészsége, de még az élete sem. A fogyókúrásban ugyanez van.


S persze tuti van, akinek lövése sincs a dolgokról, vagy azt hiszi, hogy neki semmi baja nem lesz...


Bár kokszos nem vagyok és nem is leszek soha, teljesen egyértelmű számomra, hogy fejlődést akarnak (szinte) mindenáron.

2016. márc. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3


Neked lehet, hogy marhaság, másnak nem biztos.

Szerintem mindenki döntse el maga, hogy mennyire fontos számára az egészsége.

2016. márc. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!