Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kérdéssel fordulok hozzátok...

Kérdéssel fordulok hozzátok kik jártasak az edzés témakörben?

Figyelt kérdés

Szeretnék elkezdeni otthon saját test testsúllyal edzeni.

Tudnátok egy kezdő edzéstervet írni tudom hogy minden ember más más meg hogy így látatlanba nehéz .Olyanokra gondolok pl ezen a nap ezt az izom csoportot azon azt mik a kezdő alap gyakorlatok ....Aztán vannak a fegyencedzés,street workout stb irányzatok szerintetek melyik a jobb .2 fő ok miatt választom a saját testsúlyos edzést 1.legfőképp az erőnlétem és állóképességet szeretném növelni 2.a legközelebbi terem is 1.óra utazás .köszönöm hogy elolvastátok bocsánat ha valahol hülyeséget írtam



2015. okt. 17. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Fegyencedzés és futás. Majd írok tervet neked, bár nem tudom az erőszinted.
2015. okt. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

17/f 70kg nem mondanám kövérnek magam de azért nem fúj el a szél .Mivel vidéki vagyok hetente 1x2 szoktam kerékpárral kisseb túrákat tenni kb 20km meg otthoni munkák pl fahasogatás ,hordás stb Ezeknek köszönhetően

nem vagyok teljesen eltunyulva .

2015. okt. 17. 17:19
 3/5 anonim ***** válasza:

A fegyencedzés egy könyvnek a címe... ha más ír neked edzéstervet, akkor nem a fegyencedzést csinálod, mivel nem a könyv utasításait csinálod, hanem egy random saját testsúlyos edzéstervet..

vedd szépen meg, vagy töltsd le a könyvet, aztán uccu neki...

2015. okt. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Írok egy példát:

Fekvőtámasz fajta

Tolódzkodás

Húzódzkodás valamelyik formája

Vízszintes húzás valamelyik formája

Guggolás fajta

Híd fajta

Valamilyen vádligyakorlat


A gyakorlatok típusát a szintednek megfelelően kell beállítani, de ez benne van a könyvben. Heti 2x-3x eddz, ki lehet egészíteni kézisúlyzókkal. A favágás nagyon jó! Azt abba ne hagyd! Biciklizz is továbbra is!

2015. okt. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm
2015. okt. 17. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!