Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti tömegeléskor milyen kajákka...

Ti tömegeléskor milyen kajákkal tankoljátok fel a hűtőt/kamrát?

Figyelt kérdés
2016. márc. 4. 19:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
disznósajt, abált szalonna, oldalas
2016. márc. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Csirkemell, túró, joghurt, néha pizza:D, cékla, uborkasaláta. Ja és a bedobozolt kaja.



A pizzát nem én eszem:D

2016. márc. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Fel azzal tankolok ami épp jó áron van, zab, csirke, ló lett nagyobb menyiségben véve mostanában.
2016. márc. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Na jó néha valami szar is megy.
2016. márc. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem sok minden változik tömegelésnél, mivel a kontrollált tömegelés híve vagyok. Heti egyszer tartok egy csaló étkezést.
2016. márc. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
a bedobozolt kaját nem túlzottan értem :D gondolom nem kiszállítós gyrosra gondolsz
2016. márc. 4. 20:05
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem. Hogyha a csirkerizsa kész és otthon vagyok berakom a hűtőbe. Igaz kibírná 1 napig de hát na:D.
2016. márc. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Disznócomb/tarja/karaj, tészta, sajt, cottage cheese, cékla/savikápi, mustár, néha kolbász/szalonna, néha csirkemell/csirkecomb, brokkoli, bab, kukorica, alma, zabpehely, tojás.


Nincs mind a hűtőben persze, de ne kövezz meg érte:)


Tejtől, túrótól és tejföltől cefet rosszul vagyok, sajtokból mehet pár pl. camambert; cottage cheese is belefér. Joghurtok általában kizárva, kaukázusi kefír jöhet. Ha nem lenne bajom tőlük, zsír és cukor ellenére enném/innám mind.

2016. márc. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Pontosan olyanokkal, mint szálkásításkor. Tojás, kókuszzsír, olajos magvak, pár magliszt, zab, rizs, zöldségek tömkelege, kakaó, kávé, eritrit, különféle fűszerek. Kevés gyümölcs, inkább sajátokat eszünk, azok éréskor kerülnek fagyasztórekeszbe vagy üvegekbe.
2016. márc. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Néha sajt is van, sőt most mascarpone is. Bár szálkásítok, 2 napja óriási sikerrel (van deficitem, nem is apró és jól érzem magam és az edzés is csak rossz alvás miatt ment rosszabbul. ez nálam közepes méretű csoda).
2016. márc. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!