Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fitness modellek tudnátok...

Fitness modellek tudnátok segíteni egy kicsit pls?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, 160 centi és 58kg, de elég izmos, bár zsír is van rajtam.. Szeretnék fitness modell lenni, úgy, hogy nem járok versenyekre, azaz csak úgy nézek ki. Saját testsúly edzésre járok.. Az nem lesz jó, ugye? Mit ajánlatok? És ami fontosabb! Tudnátok írni légyszi étrend mintát? Vagy hogy kezdjem? Köszönöm:)

2016. márc. 4. 23:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Tehát összefoglalva nem tudod pontosan mit szeretnél és nem tudod, hogyan érhetnéd el. Testépítés alapjainak nézz utána, illetve az étkezésnek. Sárga kapszula, shopbuilder, stb.
2016. márc. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%

4 fontos dolog kell ahhoz, hogy ugy nezz ki mint a fitness modellek:

- plasztika

- profi smink

- genetika

- clen


A mumell az alap anelkul nem vagy semmi, egy profi smink nelkul( ami nem azt jelenti, hogy kis alapozo meg ruzs) mindig csunyanak fogsz tunni egy modellhez kepest. Ha nem jok az izomtapadasaid nem vagy edzes nelkul is formas akkor soha nem leszel az semmilyen edzessel. Tovabba clenbuterol nelkul nem leszel folyamatosan formaban a fitness modellek ezt kb egesz evbe toljak egy percig se hidd el mikor azt mondjak, hogy a kemeny dietatol szalkasak.

2016. márc. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sárga Kapszula, töltsd le, olvasd el, ezt 8 oldalba nem tudnánk leírni, ami ide kell.
2016. márc. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Majdnem osztom amit a kettes írt..


Még ha szuper genetikád van akkor esetleg folyamatos durva diétával és edzéssel elhagyhatnád a cuccot (bár ha már 15 évesen zsíros van akkor jó eséllyel nincs extra genetikád), de az nem jön össze, hogy valaki ilyen szálkás:

[link]


És még melle is van az soha az életbe nem fog összejönni. Ahogy jó eséllyel az arcot is plasztikázni kellene, mert az alacsony TZS miatt beesettnek tűnne az arcod mindig.


Szóval ez nagy áldozat, inkább járj csak edzeni és kajálj jól. Lehetsz nagyon jó alakú és csinos a nélkül is, hogy kergetnéd a fitness modellek unrealisztikus formáját.

2016. márc. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon jó genetikám van, mert nagyon formás vagyok(bár edzek majdnem minden nap).

Azért vagyok zsíros, mert az utóbbi időben nagyon nehéz időszakom volt, és állandóan zabáltam és felszedtem 10 kilót.

2016. márc. 6. 16:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak kíváncsiságképpen. Engem érdekelne mire mondod, hogy jó a genetikád. Ha gondolod dobj egy képet privátban.
2016. márc. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!