Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan lehetnék izmosabb?...

Hogyan lehetnék izmosabb? Milyen edzéstervet ajánlatok?

Figyelt kérdés
Elég gyenge a testalkatom... Egy fekvőtámaszt se nagyon tudok lenyomni. Egy hét múlva egy 5km-es futáson veszek részt. Milyen edzéstervet ajánlatok? Erősödnöm kéne...

2016. márc. 5. 13:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Egy hét alatt nem fogsz megerősödni, szerintem nagyon lassan és óvatosan fuss, ha nem tudsz futni.

Nekem egyetlen női fekvő se megy, és semmi, amihez hasizom kell, de dolgozok rajta. Nos, ez nem egy hét és nem is 2 hónap, sokkal több idő kell hozzá.

A futás teljesen más, az nekem a légzéstechnika miatt nem megy, akárcsak az úszás, a hasizomhoz pont nincs közel sem annyi köze, mint a fekvőtámasznak. Úgyhogy nem tudhatom, hogy mennyire tudsz futni, lehet, hogy az megy neked, de akkor mi a gond?

A normál súlyzós edzéssel nincs bajom, csak még picik a súlyok kezdőként.

De erősödni sok idő kell, egy hét alatt mit vársz? Valami minimálisat biztos elérhetsz, de ha futásban akarsz jobb lenni, én úgy gondolnám, többek között futnod kéne hozzá. De talán jön valami nálam hozzáértőbb. De az 100%, hogy egy hét alatt sok változás nem lesz.

2016. márc. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!