Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nekem milyen edzéstervet...

Nekem milyen edzéstervet ajánlatok? (lent több)

Figyelt kérdés
Szóval én egy 14 éves fiú vagyok, kb.169 cm és 51 kg.Versenyszerűen futok.Szeretnék a nyáron izmot felpakolni. Köszi a válaszokat

2014. júl. 11. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen távot futsz?
2014. júl. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez nem így megy,hogy akkor most nyáron kigyúrt állat leszel. Havi 0,5 kilo jön fel egy átlag embernek,ami valljuk be elég csekély,szóval nem 1-2 hónap hanem inkább 1-2 év " izmot felszedni".


Ezt csak azért írtam,hogy ne várj csodát. Viszont ha hosszútávú futó vagy,akkor esélytelen,hogy izmot építs,mivel egyrészt hátráltatja az izmok regenerálódását,ha kondin kívül más sport tevékenységet csinálsz,másrészt a futás zsírt éget,és mivel 51kg-on nem sok zsír van,ezért az "izmodat égeti" el a szervezeted.


Lényeg a lényeg,szerintem inkább egy jó étrendet hozz össze,megfelelő szénhidrát/fehérje/zsír/kalória arány és simán felfog jönni pár kiló


Ajánlom figyelmedbe a "sárga kapszula" könyvet elolvasni,ingyenesen letölthető,beírod google-ba.

2014. júl. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,800 m futok.
2014. júl. 11. 19:26
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyébként én olyat hallottam,hogy az izom nem ég el, ha futás után bepótolom az elvesztett energiát. Ez igaz?
2014. júl. 11. 19:31
 5/6 anonim ***** válasza:
A magas fehérjebevitel meggátolja,hogy az izmogat égesse a szervezet,a zsír helyett. Ezért is isznak annyi fehérje port meg protein shake-t a testépítők. Szóval igen,igaz.
2014. júl. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Menny idő alatt futod a 100 métert?
2014. júl. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!