Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mik a legviccesebb, leggázabb...

Mik a legviccesebb, leggázabb aranyköpések amikkel találkoztatok?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, hogy mire számítsak még. Mi nem volt? :D


Kezdem én. Régi eset:

"Szalonnát meg táposzsák cipeléstől leszel erős, nem ezektől a súlyoktól."

"Te edzőterembe jársz? Akkor van pénzed."


Heti sztori:


Szerdán edzettem vádlira

és egy

ujjatlan felsőmben voltam. Mögöttem két vézna 15 éves srác lórúgást csinált a gépen

Csak ennyit hallottam, amikor elkezdtem nyomni:

- pff 55 kilóval csinálja. Én meg sem bírom mozdítani. Mikor leszek én akkora?

- áhh, majd tönkremegy. Az ilyenek abbahagyják a fehérjét, aztán összeesnek. Azok az izmok porból vannak.



2016. márc. 5. 13:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Sajnos nem igazán tudok ilyeneket, de kösz, hogy te megosztottad ezt az utóbbi esetet. "Azok az izmok porból vannak", szakadok :D No igen, amikor a kissrácok elkezdenek edzeni (vagy csak dumálni) minimális táplálkozási tudás nélkül, az durva tud lenni.

Én azt olvastam itt a gyk-n, hogy egy nő várandósan edzett teljesen épeszűen és fehérjeturmixot is nyomott. Na ő aztán mindent kapott, hogy hülye gyereke lesz tőle meg ilyenek...

2016. márc. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Egy srác aki már a teremben edz legalább 1 éve de pont ugyan úgy néz ki megtalált a hülyeségeivel. Csigán tricepsz letolást csináltam, 3x12 és jött mondani:

- Csak 12 ismétlést csinálsz? Én 40-50eket nyomok.

- Jó neked

- Ezért más az én karom mint a tied


Ugyan ez a srác:

- Nyomsz valamit?

- Mire gondolsz, gyógyszer? Nem

- Fehérje tömegnövelőre gondolok

- Fehérje tápkieg és rendesen étkezem

- A fehérje por nem jó, én tejes banánturmixot iszok edzés előtt és után, elég jó erőben vagyok tőle


Alapból nem érdekel ki mit csinál a teremben de ez no1 volt. Szívószál/4 vastagságú srác személyiedzett egy lányt, de ilyet még biztos nem láttatok. A srác azt sem tudta merre hány méter, csináltatott a csajjal mindent ami az eszébe jutott, minden ami kivitelezhető a teremben. Már nekem volt ciki.


Egy srác akit értelmesnek hittem jött ezzel:

- Műizom blabla...

- Nincs műizom, max synthol

- Ja nem olyan, hanem ami a tömegnövelőktől lesz

2016. márc. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ez egy komolyabb egy kicsit a viccesnél:

Oda jött hozzám egy 35-40év körüli csávó.

Elkezdtünk beszélgetni segítettünk egymásnak (én vállról nyomtam ő meg fekve nyomott) és majd egy idő múlva mondja:

-Hallod rohadt sokat fejlődtél, (és halkabban) te tisztán csinálod?

-Persze.

-Hallod pedig szúrnod kéne rohadt jól néznél ki tudnék is ajánlani valamit.

-Anyádat szúrd seggen te b..i takarod(hangosan).

Aztán el is húzott a köcshedék de nyílt az öklöm leszarom mennyi idős.


Viccesek nem a teremben vannak leginkább :DD.:

A suliban volt nekünk tesi után (magasugrás volt meg kis futás) egyből egy mérés(látás várnyomás hallás stb.) a védőnőnél. Na most mindenkinek olyan 140-150 körül volt a vérnyomása. És látta, hogy én elég jól nézek ki(nem akarok nagy képű lenni:D) 145 ös vérnyomásom volt és engem fel írt egy házi orvoshoz(mert gondolta, hogy én porozok meg bogyózok és mondta is).

FUCK LOGIC

2016. márc. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Teremben volt amúgy most pénteken.

Kérdezem tőle

-mit tolsz most?

-(asszem) váll mell

-mikor lábazol?

-ÓÓhh az nem kell még így is heti kétszer van focim.

GRT.

-(kussban maradtam nem volt kedvem okítani:D)

2016. márc. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Bence: akkor most kell kínai növi vagy nem??
2016. márc. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Az edzőteremben szoktam elég sűrűn találkozni a "régen jobban nyomtam, mint most" emberekkel, ha esetleg beszélgetni kell. Valahogy mindenki eltörte valamelyik csontját, begyulladt, éppen fáj neki most és nem megy stb.

--------------------

Aktuális kedvencem:

- Mennyivel guggolsz?

- XY kilóval

- Ó, én is annyival guggoltam, amikor még keményen csináltam. Szériában. Csak két éve abbahagytam, azóta csak úgy edzegetek néha.


Mondta ezt egy olyan vékony srác, hogy két év alatt lehetetlen annyit fogyni,ha már egyszer voltál izmos. :D

------------

Srác az öltözőben:

- Úgy utálom ezeket a műanyag shakereket, olyan büdösek lesznek egy idő után.

Mögöttem:

- El kell mosogatni!

:D

------------

Csaj a vízszintes lábtolón éppen 10 kilóval lazulgat, közben telefonál:

- Szia. Nem zavarsz, éppen edzeni vagyok.

------------

2016. márc. 5. 16:17
 7/12 anonim válasza:

hát szeirintem ezeket le tudom pipálbi :D

ez ugyan nem megtörtént esemény de valaki még is megszerkesztette és komolyan gondolta és sokan kommentelnek alá és téll komolyan veszik :D

[link]


a másik egy itteni gyakorikkerdeses kérdés votl hgoy egy lány kérdezte hogy hogyan tudna fogyni mert olyan jól akar kinézni mint azok a jól kinéző lányok, erre egy diána nevezetű nő irt oda hogy azok azért néznek ki olyan jól mert megveszik a biotechben x ezer ft-ért a fehérjeporokat :DD és aszondja hogy ugy kell fogyni hogy ehetsz bármit csak este 6 után nem és már nem emlékszem még miket :DD

2016. márc. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem kössz szúrd a lukadba.
2016. márc. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Bence mutasd már milyen jól nézel ki, mert eddig csak duma volt.
2016. márc. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2 éve tavaszi vizsgaidőszak végén mikor kb. csak edzeni kaját venni meg vizsgázni dugtam ki az orromat 5 hétig megkaptam teljesen komolyan hogy attól a sok hülye fehérjeportól vagyok olyan fehér.
2016. márc. 6. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!