Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nagyon megeröltettem a vállam....

Nagyon megeröltettem a vállam. Létezik hogy ki is ugrott?

Figyelt kérdés
1 hete,mikor beteg voltam elmentem edzeni és egy pár nyomás után elkezdett fájni a vállam de nem vettem figyelembe. Az elején nagyon fájt alig tudtam mozgatni ma már azért jobb, de még mindig furcsán fáj, ha úgy mozgatom. Mennyi az esélye hogy kiugrott?(orvoshoz nem mentem vele)
2016. márc. 8. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztoos, hogy ki nem ugrott. Akkor beszartál volna a fájdalomtól és kb. megmozdítani nem bírnád, amíg helyre nem teszik. Pihentesd és legközelebb ne csinálj ilyen hülyeséget.
2016. márc. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha kiugrott volna a vállad ülve aludnál, be lenne kékülve és majd befosnál úgy fájna. Sőt még a hamut is mamunak mondanád!
2016. márc. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Viszont arra készülj fel, hogy a váll elég lassam gyógyul és semmikép se erőltesd, amíg helyre nem jött teljesen. Lehet picit be is gyulladt a rotátorköpenyed körül.
2016. márc. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!