Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Úgy tűnik, a karomat edzés...

Úgy tűnik, a karomat edzés során megerőltettem mostanában, mert sajnos csíkok jelentek meg a vállam alatti részen :S Lány vagyok és emiatt kiváltképp zavar. Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

Eltüntetni el lehet valahogy?

És mit tegyek, hogy több ne keletkezzen? (Nem éreztem edzés során, h túl lenne erőltetve, főleg, hogy alig csináltam karra gyakorlatokat...)


Úgy néz ki, mintha szétrepedezett volna a bőröm. :(

Kérlek, segítsetek! Köszi!

19L


2015. febr. 21. 21:50
 1/4 A kérdező kommentje:
amióta megláttam ezeket, nemis mertem edzeni, pedig nem akarom abbahagyni...
2015. febr. 21. 21:51
 2/4 - palilaci - ***** válasza:
gyorsabban nott az izom mint a bor ezert stria keletkezett (ja szetrepedt). Nekem ilyen a mellem, karom, vallam, hatam, csuklyam... es nem szegyenlem. mondjuk te lany vagy... hat figyi megelozni lehet csak kremekkel, meg lassabb tomegnovelessel. igy mar nem tudsz csinalni semmit max sok vitamin meg tesapolo+szoli
2015. febr. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

eltüntetni semmivel nem lehet, majd idővel kifehérednek és akkor nem lesznek könnyen észrevehetőek... megfelelő étrend, megfelelő mennyiségű víz fogyasztás, multi vitamin+ sok sok c-vitami, amivel esetleg meg lehet előzni, de ha hajlamos vagy rá, ami szintén számít, akkor lehet, hogy ezek sem segítenek...

de nem csak a kondizókat sújtja ez, ugyan úgy megtörténhet, ha hízol, de akár akkor is, ha hirtelen fogysz... sőt nem véletlenül hívják a köznyelvben terhességi csíkoknak, ugyanis a terhes anyukák hasát érint sokszor...

2015. febr. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
E-vitamin és amit előttem írtak c és multi is, segít a megelőzésben.
2015. febr. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!