Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Két hete járok gyurni de első...

Két hete járok gyurni de első héten csak 2x voltam mert nagyon megerőltettem a karjaimat és izomlázam volt. Az izomlázam elmúlt és most megint voltam,1. nap nem is volt gond, de ma az 1. emelés után a bal kezem nagyon elgyengült. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi lehet a baj, a bal kezem mindig gyengébb volt egy nagyon kicsit, de nem ennyire (úgyhogy egy 6 kg-s sulyzot se tudtam felemelni vele, pedig a jobbal könnyedén ment).Az lehet a baj hogy begyulladt az izom, vagy valami komolyabb? (16/f)

2016. márc. 8. 22:31
 1/7 A kérdező kommentje:
Hogy ne legyen félre érthető most nem tudok a bal kezemmel egy 6 kg-s súlyzót felemelni, régebb ment.
2016. márc. 8. 22:36
 2/7 anonim ***** válasza:
Akkor most hagyd abba, amit eddig csináltál, mert biztosan nem jó. Hagyj ki 1-2 hetet amíg teljesen regenerálódsz és kezd újra az egészet, egy jól megírt kezdő, teljes testes, átmozgató edzéstervel, amit 2-3 hónapig csinálsz.
2016. márc. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Talan nem mindig karra kellene eddzeni.
2016. márc. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet meg kene nezetni egy orvossal

Es igen jol mondtak teljes testes kell sargakapszula.hu

Es ne csak arra edzel ami kilog a bmwbol mert a pedalt valamivel nyomni is kell

2016. márc. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat.
2016. márc. 9. 05:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne csak karra eddz, mellre is kell fiam, ha a strandon is akarsz villogni!
2016. márc. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 R0BI9 válasza:
Arra is szoktam de most hogy fáj a kezem nem tudok...
2016. márc. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!