Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Csirkemell vagy inkább protein...

Csirkemell vagy inkább proteinpor szálkásításhoz?

Figyelt kérdés

Ha proteinpor, akkor hogyan kell fogyasztani?

Turmix? Vagy be kell lapátolni a port szárazon?



2016. márc. 9. 14:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Én a fehérjét kúp formájában tolom, végbélből még gyorsabb a felszívódása, mint orrból. Ezt brit tudósok is bebizonyították.


Fogom a port, lefagyasztom kis jéggömbökbe, amikor kell,kikapom a fagyasztóból és mehet be fagyottan... :D


Mondjuk kipróbálnám milyen szárazon belapátolni egy adag fehérjét :D csak sajnálom elpocsékolni a sajátomat :D


Ja igen: csirkemell :D

2016. márc. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Én lehet maradok a natutál kajánál.

YT-n van egy csatonra, melynek neve Bar Brothers, és ők is naturál kajával nyomják. :)

2016. márc. 9. 21:45
 13/18 anonim ***** válasza:
A proteinpor szerinted mi ha nem naturál kaja?
2016. márc. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Nem úgy értem...De ők táplálék kiegek nélkül olyanok amilyenek.

Akkor nekem se olyan fontos a fehérjepor,vagy a fehérje csoki

2016. márc. 9. 22:02
 15/18 anonim ***** válasza:
Egy mérő kanál gyors felszívódású protein port edzés után 2,5 deci vízzel turmixgép segítségével elkevered, és utána fogyaszthatod is. Majd azt követően 30-40 perc elteltével egyél szilárd ételt 150 gramm sült csirkemellfilét 60 gramm rizzsel zöldséggel. A napi fehérje bevitelt tskg 2 gramról 2,5-3 grammra növelheted. A szénhidrát bevitelt csökkentened kell kb. tskg 1-1,5-2 grammra. Persze mindez attól függ, hány kg testsúllyal tömegeltél a szálkásítás előtt, hány gramm volt akkor a szénhidrát beviteled naponta.
2016. márc. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Sowilo ***** válasza:

# 15 ezzel csak az a probléma, hogy 2016 van, te pedig a már ezerszer megcáfolt, negyven éves kutatások anyagait nyomod még mindig. Egy szóval: dilettáns vagy. Javaslom, hogy soha többé ne olvass shopbuildert.


Nem kell gyors fehérje edzés után, mert nem létezik semmiféle anabolikus ablak, sőt, úgy általában nem kell gyors fehérje semmilyen időpontban. 2g/tskg fehérje akkor kell ha szteroidot használsz, akkor épül be. Naturálban teljesen fölösleges, nagyjából a felével nem tud a szervezet mit kezdeni, és a maj glükózzá bontja. Mi a halálnak kéne 3 grammra növelni, megmondanád? Persze, mellette a szénhidrátot le kell b'aszni a f'aszba, hogy még csak esélye se legyen a szervezetednek normálisan működni. Ja, és mondtam már, hogy a tömegelést és szálkásítást sem kell külön szedni, egészségügyi szempontból meg még káros is? :D

2016. márc. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Amúgy, csak calisthenics gyakorlatokat végzek.

A súlyzós edzést már befejeztem nagyjából.

Mondjuk van egy 10 kg-os súlyzóm, lehet néha beletolok majd párat. :)

2016. márc. 10. 10:34
 18/18 Sowilo ***** válasza:
Tök fölösleges, 10 kilótól nem leszel izmosabb. Helyette fogd a lábad közé és húzódzkod, tolódzkodj.
2016. márc. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!